Wpis z mikrobloga

Drodzy Państwo!

Moim tegorocznym Mikołajem okazał się @Szaman136.

Paczuchę dostałam kilka dni temu, ale przez ciągły brak czasu nie miałam kiedy na spokojnie usiąść i obejrzeć wszystkiego, a co dopiero zrobić ładny wpis i wszystko podsumować. No ale już jest! ()

(W środku było jeszcze kilka słodkości, ale podzieliłam się z bratem:>)

Chciałabym Ci Przyjacielu raz jeszcze podziękować, bo tak jak pisałam paczucha sprawiła mi ogromną przyjemność, znalazło się tu wszystko co mocno mnie cieszy!

Myślę, że nie ma sensu chyba opisywać tu wszystkiego po kolei. Mireczek kompletując paczuszkę wziął pod uwagę fakt mojego uwielbienia do książek Pana Stefana Króla, kilka z moich ulubionych odstresowujących zajęć w postaci pieczenia, gotowania, kolorowania i zamiłowania do smakowej kawy (dostałam kawy ziarniste o smaku bananowym, szarlotkowym, piernikowym i cynomonowym! ♡). Teraz tylko muszę kupić młynek:D

List Mirku choć chaotyczny był bardzo miły i zabawny. Czuć, że jesteś osobą pełna pasji, odwagi i sympatii!
Bardzo, bardzo Ci dziękuję i życzę wszystkiego najlepszego! ()

#wykopaka #pokapake
źródło: comment_1639821516RjdhxAjF3RqXpXsl4G7549.jpg
  • 8
@MojaPieknaRoslineczko bardzo mi miło że jesteś zadowolona mirablko ()

W sumie nie pomyślałem że nie masz młynka a nie jestem pewien czy jest kawa mielona smakowa ale przynajmniej nie będziesz musiała myśleć co sama sobie kupisz pod choinkę xD

To była moja pierwsza #wykopaka i cieszę się że trafiłem na tak wyrozumiałą, pomocną i miłą osobę, szczególnie że paczka nie była pięknie zapakowana a list