Wpis z mikrobloga

@DywanTv ja najbardziej kislem z pierwszych odcinkow- śnieg zamieć jak #!$%@?, geralt w krótkim rękawku, ciri w jakiejś halce z kołnierzem z lisów xD

Ogólnie mam wrażenie że przy ciri chcą zrobić manewr transformacji z księżniczki privilege white woman w buntowniczkę i jakąś amazonkę.

Elfy akurat imho gitówa.

Czarodziejki to XD i szkoda wogole o nich wspominać. Zamiast top modelek przerobionych z zakompleksionych Kasiek to wsadzili tam jakieś poprostu przeciętne laski, którym
@DywanTv: od pierwszego odcinka mówiłem, że ta aktorka się nie nadaje i bardzo bardzo nie pasuje na Ciri to nikt się ze mną nie zgadzał. W pierwszym sezonie była równie kluchowata i nijaka. Sorry, to nie jest aktorka do tej roli.
A ja ci powiem, nawet uj tam z tym jak gra, produkcja i tak się broni ale czemu do urwy nędzy Ciri ma czarne brwi do białych włosów? Przecież tą wizażystkę powinni wyebać za zaniżanie etosu pracy łącznie z reżyserem, który to klepną.

Przecież sceny z Ciri są przez to komiczne. Jak Gerald ubijał Bruxę to jedyne o czym myślałam to te czarne brwi. XD


@SarahC: podejrzewam, że dlatego, że teraz