Wpis z mikrobloga

@DamianooTrucker dy drewniane stoją po 100 i więcej lat. O to się nie boję :)

@nie_programista_20k @Kordus @piorun_burzowy_niskonapieciowy kotłowni nie mam. Ogrzewane podłogowe, kabel oporowy.

@przyzwoity tak to już jest ocieplone. Tutaj wyszło małe nie dogadanie bo żeby zakryć rolety musiałbym dać dodatkową warstwę wełny na zewnątrz na ścianach z roletami. Finalnie będą obrobione styropianem, klej siatka i tynk.

@2xpapanalepiku wylewki schną do połowy stycznia. Strop nie jest betonowy, jest konstrukcji szkieletowej
Tak ciężko napisać ile wyszło za ten dom, już 5 raz wrzucił link, a wystarczyło by żeby raz napisał ile za to wyszło


@Snurq:

Przecież to musi być jakaś reklama. Nie ma opcji, żeby na pytania ile wyszło za dom koles wpisywał coagle nazwy firmy, link do niej. Skoro to kwestia indywidualna i ktoś pyta o cene TEGO co na zdjęciu już wybudowane, to cena jest tam „zamknieta”, a nie „elastyczna”
@Ka4az @bred_one @mk321 kilka postów wyżej napisałem.

@piorun_burzowy_niskonapieciowy to nie jest grzałka, to zwykły najprostszy kabel zatopiony w wylewce cementowej.

@Tomus88 po co mam tracić działkę od strony południowej skoro na północnej ani nic nie posadzę, będzie tam wiecznie cień.

@Aclyoneus jestem prywatnym inwestorem nie powiązany w żaden sposób z firmą Golbalux. @marcys19snk był u mnie z wizytą na działce :)
To co na zdjęciu ok. 410k brutto.


@GoodLikE:

400k ale razem z działką oczywiście?

Przecież takie domki się buduje za 270-300 tys. max. No tylko na pewno nie przez jedną firmę, i też część rzeczy robisz sam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Thorrand taaaaa... i w gratisie udział w Uwadze albo Państwo w Państwie. Co tanie to drogie. Chyba, że ktoś ma czas, możliwości, pojęcie i sam buduje to może się wyrobi.

@mgr_rybak solary styczeń/luty planujemy.
@nie_programista_20k: mieszkałem przez 18 lat na 180 metrach, potem w akademiku przez 6 lat na 7 metrach, potem przez rok na 30 metrach, a teraz na 200 metrach. Czekam aż skończą budowę, Wiem co mówię Mireczku. 100 metrów dla 2+1 bez psa jest optymalnie.

Już mnie plecy bolą na samą myśl o układaniu płytek w dwóch łazienkach, kuchni i garderobie xd


@zt_im: Stać Cie na 200m a nie stac Cie
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
Jakim #!$%@? cudem drewniany dom kosztuje pół miliona nowych złotych. I jak moi rodzice zbudowali dom o podobnej powierzchni, ale z piętrem, piwnicą i strychem. To wg dzisiejszych cen by było pewnie ponad milion, a za cholerę wtedy tyle nie mieli, ja musiałem chodzić w dzieciństwie w ubraniach po siostrze. Jak brali na dom kredyt to go wyceniono nisko na 250 tys zł. Załóżmy że teraz jest realnie warty pół miliona, to