Wpis z mikrobloga

zeszłego lata interesowaliśmy się takimi domami, mieliśmy na oku jeden niecałe 100mkw i drugi 114mkw, oba wychodziły na około 400k bez działki


@matra:

No ja też się interesuję, i pewnie nawet bardziej niż wy. Poza tym, że sam chciałbym kiedyś taki mieć, to np. pracowałem w firmie, które stawiała takie domki. I raz dostarczałem materiały na dach do szeregówek.

Nigdy i nigdzie nie uświadczyłem takiej fuszery, gówna i bylejakości. Robienie przez
Jakim #!$%@? cudem drewniany dom kosztuje pół miliona nowych złotych. I jak moi rodzice zbudowali dom o podobnej powierzchni, ale z piętrem, piwnicą i strychem. To wg dzisiejszych cen by było pewnie ponad milion, a za cholerę wtedy tyle nie mieli, ja musiałem chodzić w dzieciństwie w ubraniach po siostrze. Jak brali na dom kredyt to go wyceniono nisko na 250 tys zł. Załóżmy że teraz jest realnie warty pół miliona, to
@PanKracy582 też nie rozumiem, miałem dom 110mkw? Chyba. Mieszkaliśmy w piątkę i gdyby był lepiej rozmieszczony to mieliśmy w nim nawet spiżarnie, w takim rozmieszczeniu które było mega słabe byłoby 10mkw więcej to każdy by miał swoj pokój, a pokój/ salon rodziców ma jakieś 30mkw
@theoforos1: bawi mnie to jak ludzie (zwłaszcza na wsi ) mówią, że mały dom, mało miejsca. Idę do nich i dom Piwnica taka z półparterem, parter +2 kondygnacje. Mieszkało rodzeństwo z małżonkami, dziecmi itp. Teraz mieszka 2-3 osoby na 300m2 i tylko na świeta się zjedzie wiecej. Na wsi od strony mojej mamy co 4-5 dom taki wielki. Ci starsi (nawet ok 40-50) muszą mieć na maxa wszystko zagracone. Nie rozumiem
@plugNplay: działki poniżej 20 a? Rozumiem gdybyś napisał, że działki od 20 arów w zwyż dają dopiero możliwość gospodarowania ogrodem, ale że mniejsze NIE NADAJĄ się do życia to przegiąłeś xD


@marcys19snk: Miałem na myśli, to co napisałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°) jednak nie chodzi mi o ogród, a o prywatność.