Wpis z mikrobloga

@bobikufel tez uwazam, ze nawet Memcen przesadza. Jak typ nie chcial drukowac ulotek lgbt to "prywatna firma, ma prawo!", jak prywatna firma chce segregowac ludzi, to od tego jest RYNEK, aby taka firme zweryfikowac.
@Iudex: firmy lansują się na lgbt friendly, kovid paszportach itp.
-Nieee! Faszyzm! wykorzystywanie ideologii do zarabiania łebebebe
Knajpa wpuszcza wszystkich niezaszczepionych
-porządni, wolność, kupuję tam od teraz, idealiści- robią to z dobrego serca
Ja pier jaka dychotomia myślenia
@Iudex no mi tez sie nie podoba, nawet podejscie typu: pokaz paszport szczepienia - dostaniesz darmowa gorzale. Sam jestem zaszczepiony, ale nikt nie ma prawa rzadac ode mnie, zebym okazywal swiadectwo szczepien ;) Bardziej chodzi mi o nawolywanie do bijkotu. Jak ktos nie chce, jak Ty czy ja, to nie pojdzie do takiej knajpy i tyle :)
@Iudex: Ale dlaczego się do prywatnego biznesu #!$%@?? Jak by chcieli żeby gołą dupę pokazać za darmowego drinka, to i tak znaleźli by się chętni. Ale wiem, wolność dla wszystkich pod warunkiem że to jest wolność którą ja uważam za tą okej
Ciekawe czy jakby napisali: masz więcej niż 185cm wzrostu


@dildo-vaggins: Ja byłbym obojętny. Sprawy zdrowotne to są dane szczególnej wrażliwości. Sugerowanie, że dzielenie się nimi z kim popadnie jest spoko, to nie jest ok postawa. Bardziej porównałbym to do sprawdzania czy ktoś przebył chorobę weneryczną, ale wyzdrowiał. I tłumaczył, że w czym problem, przecież promujemy bezpieczny seks.
@enzojabol:

Ale masz ból dupy


Nope, nie mam. Swoje powiedziałem, ale mnóstwo osób ze mną dyskutuje, to odpowiadam.

Nie chcesz pokazywać? Nie pokazuj


No przecież powiedziałem, że tak właśnie zrobię, nie musisz mi tego tłumaczyć.

Prywatna firma


A to działań prywatnej firmy nie wolno komentować?

jak przy barze usłyszysz „na koszt firmy” to też się burzysz że jak to tak, ktoś dostał drina za darmo a ty nie?


Gówno mnie obchodzi