Wpis z mikrobloga

no widzisz a mnie nikt w tej sprawie nie pytał, a tak się składa że jestem stanowczo przeciwny wszelakim zniżkom dla studentów i uważa że osoby które nie zdecydowały się studiować są w tym kraju dyskryminowane.


@NowyTonyHawkTylkoZeRapowy: Trywializujesz. Nie posiadanie statusu studenta nie ogranicza Twoich praw obywatelskich. Nie posiadanie covid passa już tak. To jest sedno sprawy. Jak dotąd prawa mieli wszyscy obywatele. Posiadanie paszportu sprawiało, że możesz robić to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Iudex: Póki nie segregują na wejściu to mam to w dupie. Jako dziecko zjadłem loda w McDonald's za pokazanie czerwonego paska, kobiety często dostają coś w klubach za darmo. To jest działanie promocyjne a te kierowane są często do poszczególnych grup. A robieniem dobrze rządowi jest przestrzeganie jego głupich obostrzeń a nie promocje. Jeżeli na wejściu nie pytają o paszporty to nie mam z nimi problemu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Herubin Może i jest to tylko promocja, a ja przesadzam z przypisywaniem im poparcia. Niemniej używają tego narzędzia na własne potrzeby, a to jest dla mnie forma legitymizacji.
  • Odpowiedz
@Iudex: drukarz nie drukuje plakatów LGBT
DOBRE
hala swiebodzki daje shoty za darmo ludziom dzieki ktorym moze wpuscic wiecej ludzi do srodka ze wzgledu na limtiy
ZŁE, DYSKRYMINUJO

dobra #!$%@? i tyle w temacie, zaraz tam pojde i powiem ze jestem nieszczepiony by antyszczepom miejsce zabrac
  • Odpowiedz
@Iudex: Cały ten cyrk pokazał jak pomimo rozwoju technologicznego, człowiek jest dokładnie taki sam jak kilkadziesiąt lat temu. Podatny na te same sztuczki, te same mechanizmy mające na celu dzielenie społeczeństwa. Potrzeba przynależności do stada, strach przed odrzuceniem i chorobliwa potrzeba "bycia lepszym" niż inni (w domyśle tych gorszych). Na Instagramie widzę znajomych dzbanów, którzy wręcz afiszują się faktem, że przyjęli booster. Normalnie nadludzie, wyższa cywilizacja lol
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
jaki kurna komunizm? Że ktoś ma swoje zdanie na temat działania jakiejś firmy, nawet prywatnej?


Ty wiesz w ogóle co to komunizm?

@dendrofag: Yyy, tylko co ja pisałem o komunizmie? Jak chcesz kogoś atakować to proszę chociaż rób to do właściwej osoby.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Iudex: wy się z #!$%@? na łby zamieniliscie? #!$%@? wykopki winszują zachęcaniu do szczepień przez darmowe szoty wódki tłumacząc to zasadą marchewki. Jesteście #!$%@? do granic.
  • Odpowiedz
@Iudex:
Mi się z kolei bardzo "podobają" te wszystkie wolnorynkowe wykopki w tym wpisie, które mają ból dupy, że klient wyraża nieprzychylną opinię na temat jakiegoś lokalu, co przecież w żadnym stopniu nie jest sprzeczne z wolnym rynkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bobikufel: w ramach wolności mieści się również prawo do krytyki decyzji lokalu gastronomicznego przy jednoczesnym uznaniu jego prawa do podjęcia tej decyzji. ale nie, JEZU KOMUNIS, FSZYSKIM RÓWNO FSZYSKIM GÓWNO.
  • Odpowiedz
@Devilus @Iudex: Jak zwykle w praktyce ma to służyć tylko do atakowania ludzi, z którymi się nie zgadzają, ale w taki sposób, żeby jakoś racjonalnie to brzmiało. To, że nie ma to nic wspólnego z tematem, to już ich nie obchodzi.
Tutaj niedawno o tym pisałem. Ciekawa sprawa i wątek się przyda do dokumentowania tych zachowań.
  • Odpowiedz