Wpis z mikrobloga

@Iudex:
Komunizm wam się odpala. Prywatna firma. Dają jednym darmowe szoty a innym nie.
więc wolicie żeby nikt nie dostał ale było sprawiedliwie.
WSZYSTKIM RÓWNO WSZYSTKIM GÓWNO!
  • Odpowiedz
Ludeksiku


@aleksander_z: Moją największą porażką na wykopie było założenie konta z dużą literą "i". Nie wiem ile razy nie zostałem przez to zawołany np. xD

dla zaszczepionych, dla nieszczepionych jest ciepły książ na zimnych torach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Jestem zaszczepiony, nawet przechorowany, ale nic nikomu nie będę pokazywał.
  • Odpowiedz
Komunizm wam się odpala. Prywatna firma. Dają jednym darmowe szoty a innym nie.

więc wolicie żeby nikt nie dostał ale było sprawiedliwie.

WSZYSTKIM RÓWNO WSZYSTKIM GÓWNO!


@bobikufel: Uwierz lub nie, ale stać mnie na szota wódki. Może nawet na dwa jak zacisnę pasa. Nie podoba mnie się wspieranie bezprawnych działań rządu.
  • Odpowiedz
@Iudex: No ale nikt ci nie zabrania iść tam i kupić szota wódki, może dwa.
Na moje to właśnie twoje zagrania wspierają politykę rządu która nazywa się "DZIEL I RZĄDZ" i idealnie w tym wypadku działasz im na rękę
  • Odpowiedz
@Iudex yes cannons slow market


@Hrjk: Czy ja piszę, że należy zdelegalizować Halę Świebodzki? Niech sobie robią co chcą, ale nie podoba mi się ich polityka. Dziwi mnie jednak to, bo oni działali w lockdownie, więc mieli #!$%@?, a nagle są promotorami rządowych restrykcji.
  • Odpowiedz
@Iudex:
Według mnie dobry sposób. Porównałbym to do promocji w barze plażowym, gdzie dawali kawę w zamian za pozbieranie worka śmieci. Zawsze metoda marchewki przynosi lepsze i trwalsze rezultaty niż metoda kija.
  • Odpowiedz
Nie podoba mnie się wspieranie bezprawnych działań rządu.


@Iudex: ale to nie jest wspieranie działań rządu, tylko zachęta do szczepień
  • Odpowiedz
ale to nie jest wspieranie działań rządu, tylko zachęta do szczepień


@pekak: Nie, to jest podawanie drinków za covid passa, którego oczekują rządzący. Dlaczego nie polewali shotów za szczepionkę np. w październiku? Kelner w barze nie może sprawdzać Twoich danych medycznych. Nie ważne jakie są pobudki, to nie powinno mieć miejsca. Ludzie to durnie i za shota wartego kilka złotych pozbawią się godności.

@Iudex: Pchają się w bankruta.
  • Odpowiedz
@Iudex: To nawet zabawne, biorąc pod uwagę że w trakcie lockdownu byli otwarci i można było się w środku napić jak gdyby nigdy nic xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 43
@Iudex: Dobry marketing. We Wrocławiu ludzie którzy chodzą do takich barów i tak są prawie wszyscy zaszczepieni, a u większości z nich na jednym shocie się nie skończy. Inwestują litr wódki, żeby sprzedać całą skrzynkę.
  • Odpowiedz
Kelner w barze nie może sprawdzać Twoich danych medycznych.


@Iudex: może sprawdzić, jak mu je podasz dobrowolnie. Nie powinien mieć do nich dostępu, a to co innego.

Dlaczego nie polewali shotów za szczepionkę np. w październiku?


Nie wiem czy na Hali tak robili, ale widziałem już wcześniej, że różne bary oferowały szota albo piwo za pokazanie dowodu szczepionki.
  • Odpowiedz