Wpis z mikrobloga

Nikt nie pomyślał, że może kurier normalnie postawił paczkę, a to jakiś sąsiad pijany czekał na windę i sobie żarty zrobił

@Bonetti: Albo sprzątanie klatki schodowej. Ale tu chodzi chyba o samo zostawienie paczki pod drzwiami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie rozumiem, czemu on przykrył tę paczkę wycieraczką? To miało być śmieszne/złośliwe? Tylko sobie ręce #!$%@?ł.


@svickova: Przykrył, żeby karton nie rzucał się w oczy. Poza tym co innego na szybko, po ciuchu buchnąć komuś paczkę spod drzwi, a musieć się pieprzyć z brudną wycieraczką.

Wiadomo, że jak ktoś chce buchnąć, to zrobi to i tak, ale zawsze jest to jakieś utrudnienie.
@6th_Sense: zaden () zlozylem juz skarge ze zadnej paczki nie odebralem, paczka ubezpieczona i dalej kurier sie bedzie juz z firma dogadywac gdzie sie podziala paczka za 9 kola i czyj podpis widnieje w formularzu odbioru. Ja nadal czekam na paczke ktorej nie otrzymalem, nie bede sie z frajerami bawic w podchody gdy wysylka prawie stowe kosztowala a on mi pod drzwiami przykryte wycieraczka
@Mete: dalej tlumacz kuriera z jego niekompetencji, to byl sprzet firmowy gdzie nie bylo zadnych #!$%@? paczkomatow ani za pobraniem opcji, ale jak zwykle wszyscy tu wiecie lepiej. Kurier dobry, ja zly, pewnie stowa za przesylke to za malo nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)