Wpis z mikrobloga

@brakloginuf: Najśmieszniejsze z kurierami jest to, że jak paczka ma zawartość o wartości 30zł to kurier dzwoni i molestuje, żeby na pewno być w domu, koniecznie ktoś musi podpisać. Gdy towar w paczce kosztuje powyżej 20k zł, wtedy kurier zawsze czym prędzej zostawia i ucieka, nawet podpisu nie trzeba. No i wtedy wcześniej nie dzwoni. Raz przed ucieczką szybko zapukał. Ten sam kurier. Tak jak o tym myślałem, to pewnie przy
@miki4ever: Mi raz w życiu coś ukradli - telefon, kilka dni później był w Berlinie. Czyli na wakacje jadę do Niemiec, mój telefon już tam jest:P
A tyle co słyszałem od różnych pechowców, to zawsze byli okradani w nocy, w dzień można zostawiać kluczyk w stacyjce i normą jest niezamykanie domów. U nas funkcjonują 2 główne grupy złodziei - karaluchy i politycy z mafiami.
@piker: To u mnie kurierzy z Pocztexu najwyraźniej o tym nie wiedzą bo jeszcze nigdy nie otrzymałem paczki do domu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WiesniakzPowolania: No a ja dostaję bez problemu, każdą. W zasadzie oprócz Pocztexu jeszcze DPD i UPS u mnie na rejonie są w miarę pewne bo od kilka lat ci sami kurierzy, za to największą niewiadomą jest InPost. W ciągu 5 lat zamówiłem