Wpis z mikrobloga

Czaicie? czyli musicie pojechać do kina, żeby dowiedzieć się że nie wejdziecie na seans bo jesteście powyżej limitu XDDDD tracić swój czas na dojazd żeby nic nie obejrzeć i nie ma żadnych zwrotów za bilety. XDD

#cinemacity #kino #covid19 #obostrzenia #bekazcovidian #koronawirus #segregacjasanitarna
Pobierz
źródło: comment_1639712280UI76Jdfw000hfkfXlEsNM4.jpg
  • 97
@swiezyczosnek: Dlatego z Różową odpuściliśmy sobie planowany seans.

- nie można kupić biletu online z kafeterii (a chciałem),
- zakaz spożywania czegokolwiek,
- maseczki,
- 30% miejsc,
- deklaracja o zaszczepieniu niby obowiązkowa, ale dla chętnych (jakoś nie mam ochoty pokazywać przypadkowemu studentowi, który dorabia w kinie swoich danych osobowych).

Chcieliśmy pojechać do Heliosa w Gdyni, obejrzeć film, wyskoczyć na Świętojańską na kolację i wrócić do domu. Trudno - pozostaje #
@lab_rat z ciekawości jak mają sprawdzić fakt, że jestem zaszczepiony nie mając wglądu w fakt zaszczepienia? Gdyby w aplikacji mobywatel każdy miał kod qr to wtedy byłaby jakaś anonimowość, a tak to np. kasjer ma wgląd że się zaszczepiłem, czyli godzi w moją wolność do tajemnicy informacji zdrowotnej. Co więcej, nie ma nawet prawnej możliwości sprawdzenia mojego kodu qr. Państwo z dykty i to zbutwiałej...