Wpis z mikrobloga

Kupiłem bilet specjalnie ponad tydzień wcześniej i mogę nie wejść bo ktos był szybciej na sali mimo, że kupił bilet np godzinę przed seansem


@bednar_WSRH: Czemu mu w ogóle sprzedają ten bilet. Ja #!$%@?ę
  • Odpowiedz
Najwyraźniej drodzy antyszczepionkowcy nie pamiętają, to kina na samym początku chciały zwiększyć liczbę możliwych miejsc przez zaznaczanie czy jest się szczepionym czy nie.
Strasznie się oburzyliście bo co to za segregacja, mimo że to mogło zwiększyć liczbe osób na sali
  • Odpowiedz
@swiezyczosnek: Dlatego z Różową odpuściliśmy sobie planowany seans.

- nie można kupić biletu online z kafeterii (a chciałem),
- zakaz spożywania czegokolwiek,
- maseczki,
- 30% miejsc,
- deklaracja o zaszczepieniu niby obowiązkowa, ale dla chętnych (jakoś nie mam ochoty pokazywać przypadkowemu studentowi, który dorabia w kinie swoich danych osobowych).

Chcieliśmy pojechać do Heliosa w Gdyni, obejrzeć film, wyskoczyć na Świętojańską na kolację i wrócić do domu. Trudno - pozostaje #
  • Odpowiedz
@lab_rat z ciekawości jak mają sprawdzić fakt, że jestem zaszczepiony nie mając wglądu w fakt zaszczepienia? Gdyby w aplikacji mobywatel każdy miał kod qr to wtedy byłaby jakaś anonimowość, a tak to np. kasjer ma wgląd że się zaszczepiłem, czyli godzi w moją wolność do tajemnicy informacji zdrowotnej. Co więcej, nie ma nawet prawnej możliwości sprawdzenia mojego kodu qr. Państwo z dykty i to zbutwiałej...
  • Odpowiedz