Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje czy accolade heads up jest niemożliwe do zrobienia o ile się jakoś eliminator nie zbuguje ?

Przecież zanim wygramy np 1na1 z kimś w garbusie i dostaniemy lv 2, potem zanim znajdziemy innego garbusa i wygramy żeby dostać lv 3 to potem już wszyscy mają lv5+ z dropów i wyścigów a my nie mamy szans

#forzahorizon5
  • 6
@BorysKafarov: #!$%@? i właśnie się zbugowal xd. Próbowałem kogoś wyzwać, typ zniknął, pktwysxigu się pojawił prawdopodobnie poza mapa (brak głosu i odległości do pkt) po kilku min jazdy w jedną stronę pkt zniknął xd. Dodatkowo innych miałem tak jakby mógłbym ich wyzwać ale biorąc pod uwagę że chyba oni mnie próbowali to się #!$%@?ło na amen. Pokazało mi że.wyscig się kończy za x sekund, skonczyl się, pkt się pojawił ponownie a
@BorysKafarov: teraz jeszcze lepiej, na amen się zacięło po pierwszym wyścigu jak miałem wybrać auto i nic się nie da zrobić xd

popylam garbatym, nie mogę zebrać żadnego auta, nie mogę nikogo wyzwać i samemu być wyzwany i się tylko gapie ja zielone kółko na środku z wyborem auta xd