Wpis z mikrobloga

@Prezydent_Polski: @stary_pijany
widzę chłopaczki, że po tym jak was wyjaśniłem pod poprzednim postem, próbujecie przenieść dyskusję na forum, żeby znaleźć sobie jakikolwiek poklask ( ͡° ͜ʖ ͡°) śmieszni jesteście i tyle, jak małe dzieci co pobiegli po kolegów, bo sami nie dają rady ( ͡° ͜ʖ ͡°)
cybercrap to gówno


@Prezydent_Polski: myślisz, że jak będziesz bezmyślnie powtarzał to co inni postują to z automatu zyskasz poklask? zmień płytę Miras, bo się nudny robisz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zdecyduj się w końcu czy cin czy kubuś, bo już rzucasz we mnie wszystkim co masz, ale próbuj dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
nie wiem kto tu został wyjaśniony


@stary_pijany: bez wątpieni Ty ( ͡° ͜ʖ ͡°) i ten drugi przy okazji
twierdziłeś, że w cyberku nie da się grać jako stealth/pacifist, no to Cię naprostowałem, że jesteś w błędzie, a na moje pytanie czego oczekujesz więcej, niż:
-skradanie
-podduszanie
-broń ogłuszjąca
-hacki
-opcje dialogowe
odpowiedziałeś, że oczekujesz inwestowania w staty ¯\_(ツ)_/¯ cóż, gra to także umożliwia, także na te
@tarkaz: Weź może przeczytaj to co napisałem ze zrozumieniem xD. Co z tego że masz.podduszanie i broń ogłuszająca jak to nie różni się niczym od zabijania. Opcji dialogowych również jest jak na lekarstwo. Inwestować w skille możesz ale co z tego jak później idziesz się strzelać ze wszystkimi xD. Zamiast prawdziwego pacyfizmu dali ci dosłownie "zabij ale na niebiesko" a ty jeszcze się cieszysz bo masz wiele opcji do wyboru. Nie
Co z tego że masz


@stary_pijany: to z tego, że jeszcze parę godzin temu twierdziłeś, że tego nie ma (σ ͜ʖσ) a fakt, że są takie opcje oznacza, że możemy jedną misję robić na różne sposoby, a nie tylko lecieć bezmyślnie wycinając każdego z shotguna ( ͡° ͜ʖ ͡°) rozumiem, że oczekiwałbyś jakiegoś trofeum za przejście gry w ten
@tarkaz: Nikt nie stwierdził że tego nie ma, ja stwierdziłem tylko że jest okrojone jak dla niepełnosprawnych? Fajny tryb pacyfisty gdy możesz latać z shotgunem na kulki i strzelać bezmyślnie "obezwładniając" każdego. Cedep poszedł na łatwiznę i dodał zabijanie na niebiesko zamiast możliwości ugadania wszystkiego i wszystkich, co stanowiło zawód. Szkodaa że nadal nie zrozumiałeś co do ciebie pisałem ale ok, nie wymagam inteligencji od osobowości cipka
@stary_pijany: Mirek ale to Ty dzwonisz, to po pierwsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a po drugie, znowu robisz fikołka i mówisz o bieganiu z shotgunem na kulki, przy czym już Ci wyjaśniałem, że są inne opcje dostępne, w tym dogadywanie się, ale widzę, że nawet pokazując palcem i tłumacząc jak dziecku, dalej będziesz udawał, że masz tu jakąś rację ( ͡° ͜ʖ ͡°)