Wpis z mikrobloga

@Logan00: Nie świruj jarząbka. Dokładnie wiesz dlaczego tam jest tak napisane. Lewactwo i WOKE przeżarło neuropkom, czy innym kodomitom mózgi tak jak wszelkie instytucje na zachodzie. Już nawet u nas to jest stosowane.

Ja jestem niewierzący i nie mam problemów z krzyżami, czy nazwami świąt bożego narodzenia świętami bożego narodzenia. Jak ktoś chce robić fiksy i uczcić święta bez nazywania jakie to święto, to ma sprany mózg i taka jest
  • Odpowiedz
@Logan00: Jak grochem o ścianę. Typowe dyskutuj z lewakiem xD
@zlotuwa: Skoro ma wywalone, to po co w ogóle o tym wspomina? To własnie jest beka z lewactwa, bo robicie wszystko żeby nazwa nie padła choć miliony ludzi na świecie świętuje ten dzień i korpo też chce coś na tym ugrać, ale też nie urazić mniejszości lewacko tęczowo kolorowej co wierzy w inne pustynne, czy dżunglowe historyjki xD
  • Odpowiedz
@Blaskun: ale na tym doodle widzisz coś związanego z jakimikolwiek "świętami" czy po prostu napis google + lampki + napis happy holidays (który jest neutralny, co prawda tłumaczenie ujowe). Rozumiem, że lampki kojarzą ci się z jezuskiem, bo miał takie w betlejem włączone? Często widzisz rzeczy których nie ma?
  • Odpowiedz
@Blaskun:

Dla ateistów, agnostyków, reszty normalnych ludzi nieprzeżartych wojną ideologiczną to też czas na spędzenie miłego czasu z rodziną.

Przez 2000 lat byliśmy indoktrynowani tym gównem (na szczęście to traci na znaczeniu) i utarło się że ta końcówka grudnia to dni wolne. Chętnie olalbym te wolne dni w zimę żeby odebrać je sobie w lato.

Paranoję masz ty, widząc problemy gdzie ich nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
to ze caly swiat nie uwaza ze gadajacy waz i plonacy krzak to najwazniejsza wiara na swiecie


@mmmmmmmmmmmmmm: ale fikoł xD

Chciałbym zauważyć, że Google potrafi robić doodle dedykowane dla danego kraju. Jeśli święta Bożego Narodzenia są uwzględnione jako dni wolne od pracy w Polsce, to możnaby jednak nie udawać, że to "święta sezonowe" bo mają one swoją własną nazwę.
  • Odpowiedz