Wpis z mikrobloga

Dlaczego każdy, kto broni zawzięcie Jarosława Kaczyńskiego, a w historii komentarzy ma same akcje w stylu "Ziobro jest super", "Pawłowicz może głupia, ale ma rację", "i dobrze, niech sobie odchodzą z Polskiego Radia", "Czarnek może za ostro powiedział, ale słusznie" etc., na końcu stwierdza - JA PISU NIE POPIERAM. I zaczyna się, że dla mnie świat to PiS albo PO, że mam wyprany mózg TVN-em, że jestem zamordystą wszędzie widzącym wrogów xD #!$%@?, czy oni dostają jakieś wytyczne, jak mają prowadzić te rozmowy? To jest serio #!$%@?. 3/4 takiego konta to aktywność pro-pisowka do absurdalnego poziomu i zawsze pójdzie w zaparte, że to Ty sobie coś ubzdurałeś, a on za Dudą wcale nie jest. Rozumiem, czemu ktoś może przyjąć taką linię i w ten sposób robić tanią i prostacką propagandę, ale nie rozumiem zwyczajnie skali tego zjawiska. Serio momentami mam już wrażenie, że to jestem jakimś szurem, który wszędzie widzi agentów wpływu. No ale ich naprawdę jest zbyt wielu, aby można to było nazywać przypadkiem, a każdy zachowuje się pod jeden schemat.

#neuropa #propaganda #tvpis
  • 1