Wpis z mikrobloga

żeby porównywać holocaust do obecnej sytuacji związanej z koronawirusem trzeba być człowiekiem nieroztropny o bardzo wąskich horyzontach albo nie mieć żadnej wiedzy historycznej i nie rozumieć czym i po co był holocaust


@szypko:

a to ciekawe bo Marian Turski facet który przeżył Auschwitz! autor przemówienia "Auschwitz nie spadło z nieba" mówi w kontekście tego przemówienia, (na gali medalu wolności słowa )że w Rwandzie medialna nagonka doprowadziła do tego że mężczyźni pozabijali
@szypko

pokarz mi medialna nagonkę w Polsce czy w Europie


Pozwalam wam mówić a wy sami się kompromitujecie:)

Każdy kto się nie zaszczepił na cowida został okrzyknięty tępym plaskoziemca antyszczepionkowcem, terrorysta co ma krew na rękach, w programach śniadaniowych rozważają czy antyszczepionkowow odłączać od respiratorów czy kazać płacić za leczenie. Tv domaga się restrykcji dla nie szczepionych zwalniania ich z pracy, podniesienia im podatków, Austria będzie zamykać do więzienia... Ale Ty nie
@Adam_Prosty mnie najbardziej bawi że widziałem kilka razy na wykopie rozkład inteligencji w spoleczenstwie. I wiecej jest osób mniej inteligentnych. Dlatego nie ma co sie dziwic ze tylu szurow na wykopie
@Adam_Prosty: Wmówiłeś sobie jakieś chore męczeństwo, bo uważasz się za freethinkera, który nie odczuwa żadnej szerszej odpowiedzialności.

Nie będę cię punktował, bo i tak na koniec wyjmiesz z dupy karte niby-pułapkę pt. „hehe sami się oracie”.

Powiem za to jedno - jeśli ja lub ktokolwiek z moich bliskich potrzebowałby realnej pomocy w szpitalu, a ostatnie łóżko będzie zajęte przez ciebie z #!$%@? układem oddechowym to wytargam cię z tego wyra za
@Adam_Prosty: Te same przemyślenia miałeś przy tym jak PiS przejmował TK i robił zamach na sądy powszechne, a także po kolejnych nagonkach na dane grupy społeczne (np. w wyborach prezydenckich na LGBT), prawda?
@Adam_Prosty: Ty wyciągnąłeś swoją najlepszą kartę to teraz ja wyciągnę swoją, ale zaczniemy od tych mediów i zakładam że wiesz jak w podstawach wygląda gospodarka wolnorynkowa. Media żyją z strachu, sensacji i kontrowersji a teraz taka moda na jeden temat i w zarządach tych korporacji padają decyzję o dojeniu krowy ile się da więc o koronawirusie będą mówić wkoło i usłyszysz jeszcze ciekawsze absurdy niż jesteś w stanie sobie wyobrazić, "no
@szypko:
wszystko co napisałeś potwierdza tylko że ten obrazek jest o tobie. Ty zwyczajnie nie widzisz problemu i uważasz że segregacja jest metodą na walkę z wirusem.

serio obejrzyj przemówienie Turskiego, jest super nawet jak nie odniesiesz go do obecnej sytuacji.

a jak odniesiesz to zobacz co wypisuje taki @PituPitu0: on już fantazjuje o tym aby przyczynić się do mojej śmierci w męczarniach bo uwierzył w propagandę że ja w