Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały OKALECZONE przez @sheeple. Wierząc w jego przemowy, mój BENIZ ciągle rósł. Operowałem go za 68 000 dolarów... Żeby go pomieścić kupiłem większe mieszkanie. Wydałem łącznie 600 000zł... Jestem na ten moment tyle Bitcoinów w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się okaleczyć temu maksymaliście tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...

#bitcoin #kryptowaluty #gielda #thebestofmirko #heheszki #pasta
Pobierz Opposition_Fuhrer - Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały OKALECZONE przez...
źródło: comment_1639561589CbfTTLUYOod5qvBQSicOHy.jpg
  • 25
@sxldsxxl: Taka stara pasta, ale ludzie nie znają jej genezy.
Tutaj macie oryginał (zwróćcie uwagę na nazwę użytkownika, specjalnie tylko do tego jednego wpisu @Oszukanyprzezpawlo74): Https://www.wykop.pl/wpis/25368765/witam-wszystkich-poszukuje-osob-ktore-zostaly-oszu/

A tutaj mój stary opis tej pasty, oraz analiza po roku od pasty: https://www.wykop.pl/wpis/33716695/dzis-wielkie-swieto-bitcoina-pierwsza-rocznica-23-/
@sxldsxxl: czytaj fachowy opis. To był satoshi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.wykop.pl/wpis/33716695/dzis-wielkie-swieto-bitcoina-pierwsza-rocznica-23-/
@plaisant: drugi go zaplusowałeś :D

Śmiałeś się że straciłeś na Bitcoinie głupcze? Wystarczy chwilę poczekać. Patrz na ten rajd!

Satoshi jednak nie przewidział jednego. Wraz z ogromnym rajdem Bitcoina spowodował gigantyczne wzrosty shitów a kryptowaluty wraz z rozwojem ICO stały się gigantyczną wylęgarnią scamów. Nieświadoma czym są kryptowaluty ulica masowo rzuciła się i zaczęła
Pobierz Opposition_Fuhrer - @sxldsxxl: czytaj fachowy opis. To był satoshi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https...
źródło: comment_1639567279UYRIrUjsIXIBAg0NPpwznm.jpg
@Opposition_Fuhrer: Ja już teraz wiem, że nawet jak bajtkojn będzie kosztował 100k to i tak dokupię któregoś razu za 500, czy 1000 zł. Przestałem już o tym myśleć jako o inwestycji. Inwestycją jest dla mnie zakup DOGE, które prawdopodobnie może mieć w przyszłym roku hype, inwestycją będzie zakup koparki do wydobywania ethereum (mam w planach odłożyć na taką do 2023, bo pewnie jak zwykle polecą w #!$%@? z POS). Ale bitka
Ale potwierdzić mogę, bo dwa lata prawie przeglądam tagi z krypto i nigdy nie widział jak Cyber naganiał na BTC. Oprócz jednego scr z 2018, gdy mówił, że jest promocja i teraz powinni byli kupować. Potem faktycznie bitcoin wzrósł.
@kamil-wasniewski: nie nadawałbym się do polityki ponieważ jestem rewolucjonistą, walczę o ideę. Nie nadawałbym się na polityka bo nie jestem kłamcą. Nie nadawałbym się na polityka ponieważ nie są ludzie i ludzie.... Ja jestem tym innym typem człowieka którego nie zrozumiesz, pomimo wieloletniego tłumaczenia...

@plaisant @bitclude @sxldsxxl: @gosciu82: Ja jestem prawdziwy. Ja mam sumienie i godność... Gdyby nie tacy jak ja, to żadne rewolucje by nie powstały. Wiem że
Opposition_Fuhrer - @kamil-wasniewski: nie nadawałbym się do polityki ponieważ jestem...