Wpis z mikrobloga

24 lata i drugie mieszkanko kupione za gtówkę, da się w Polsce? Oczywiście, ze się da, wystarczy trochę więcej ambicji niż osiem godzin na magazynie a później plucie jadem w internecie () tym razem nie dzięki #gielda bo mały zysk, ale i tak się k---a udało. Dziś opijam. Od stycznia leci na wynajem. Uprzedzając szydere leszczy antykapitalistów zaznaczę, ze to ja utrzymuje mamę od kilku lat, a po starym dostałem tylko nadciśnienie xD

#nieruchomosci #pracbaza #antykapitalizm
Jamniki2 - 24 lata i drugie mieszkanko kupione za gtówkę, da się w Polsce? Oczywiście...

źródło: comment_1639488912d6lHM2iphdZm1YMK5JO1Dx.jpg

Pobierz
  • 151
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jamniki2: Słaby tekst OPie. Mogę kupować nowe mieszkanie co miesiąc praktycznie, ale daleko mi do naśmiewania się z ludzi, którzy pracują na magazynie. Dużo pogardy w twoim poście wobec ludzi, którzy mieli albo mniej szczęścia w życiu albo nie potrzebują dwóch mieszkań żebyś być szczęśliwym i nie mają nawet takich ambicji. Inną kwestią pozostaje inwestycja w mieszkania przy stosunku cen mieszkań do cen najmu. Trochę siedzę w nieruchomościach, ale inwestuję
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Jakie miasto? Szacuneczek. Ja być może jakbym mocno oszczędzał to dorobionym się pierwszego ale niestety. Kupuje okazyjnie obecnie, ale na kredyt. Stolica Lubuskiego here.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jamniki2: Spoko, jak podpisałem umowę kredytową z bankiem też miałem taki akt notarialny. Tylko że ja już spłaciłem a ty masz koło 30 lat do spłacenia teraz. Także nie ściemniaj mi tu opie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Jamniki2: teraz dalsze 50% sukcesu to znaleźć najemców który Cię w c---a nie zrobią i nie będziesz musiał walczyć o odzyskanie upragnionego mieszkania przez kilka lat nie mówiąc już o nerwach i kasie którą stracisz
  • Odpowiedz