Wpis z mikrobloga

@Mistborn: tez mam beke z tych fikołków, ale momentami na siłe juz sie do tego czepiacie. w wiekszosci to dzieci ktore za 5lat beda sie wstydzic co za głupoty wygadywały (juz troche ich jest np. luntek wyśmiał swoje zachowanie i wyglad sprzed lat)
#!$%@? mnie ten świat coraz bardziej.10 lat temu wszystko było prostsze. Np. Mogłeś się odezwać do nieznajomej osoby i nie musiałeś się zastanawiać, czy jej nie obrazisz, myląc zaimki.


@Del: teraz tez mozesz to zrobic i nie musisz sie nad niczym zastanawiac. Jakbys nie przegladal Twittera czy Wykopu to bys nawet nie wiedzial, ze takie wynalazki istnieja. Poza tym, to w wiekszosci pisza dzieci. Max za pare lat im sie znudzi
@Del: przecież te "nowe" zaimki to uskutecznia 0,00001% społeczeństwa, a rozdmuchane jest przez prawicowe portale, albo przez zwykłych trolli którzy się śmieją, że kogoś to trigeruje. Gdyby nie wpisy ludzi zbulwersowanych tym zjawiskiem którzy robią screeny i wrzucają na lewo i prawo to w życiu nie wiedziałbym, że ktoś tak pisze ()
@Del: > #!$%@? mnie ten świat coraz bardziej.10 lat temu wszystko było prostsze. Np. Mogłeś się odezwać do nieznajomej osoby i nie musiałeś się zastanawiać, czy jej nie obrazisz, myląc zaimki.

Odpowiedz, ale tak z ręką na sercu, naprawdę zastanawiasz się jaki zaimek użyć kupując bułki, płacąc za benzynę, załatwiając sprawę w urzędzie czy poznając nową osobę w pracy?
Domyślam się odpowiedzi, więc nie #!$%@?, że 10 lat temu było lepiej,