Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 490
@Mistborn: W-----a mnie ten świat coraz bardziej.10 lat temu wszystko było prostsze. Np. Mogłeś się odezwać do nieznajomej osoby i nie musiałeś się zastanawiać, czy jej nie obrazisz, myląc zaimki.

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@Sszymon: Niestety, ale miałem już okazję spotkać takiego osobnika poza wykopem, czy internetem w ogóle. Całe szczęście, że tylko raz.
  • Odpowiedz
@Mistborn: tez mam beke z tych fikołków, ale momentami na siłe juz sie do tego czepiacie. w wiekszosci to dzieci ktore za 5lat beda sie wstydzic co za głupoty wygadywały (juz troche ich jest np. luntek wyśmiał swoje zachowanie i wyglad sprzed lat)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Del: ludzie, którzy reprezentują tę grupę o której mowa są około trzykrotnie młodsi ode mnie a z takimi nie mam za wiele do czynienia, a jeśli już to nie są to rzeczy które mają jakieś znaczenie xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@g455: Przeczytaj spoiler z mojego posta. Ja się nie boje, ja się zastanawiam, czy kogoś nie obrażę. A jak obrażę, to i tak mam to w dupie.
  • Odpowiedz
W-----a mnie ten świat coraz bardziej.10 lat temu wszystko było prostsze. Np. Mogłeś się odezwać do nieznajomej osoby i nie musiałeś się zastanawiać, czy jej nie obrazisz, myląc zaimki.


@Del: teraz tez mozesz to zrobic i nie musisz sie nad niczym zastanawiac. Jakbys nie przegladal Twittera czy Wykopu to bys nawet nie wiedzial, ze takie wynalazki istnieja. Poza tym, to w wiekszosci pisza dzieci. Max za pare lat im sie
  • Odpowiedz
@Del: przecież te "nowe" zaimki to uskutecznia 0,00001% społeczeństwa, a rozdmuchane jest przez prawicowe portale, albo przez zwykłych trolli którzy się śmieją, że kogoś to trigeruje. Gdyby nie wpisy ludzi zbulwersowanych tym zjawiskiem którzy robią screeny i wrzucają na lewo i prawo to w życiu nie wiedziałbym, że ktoś tak pisze ()
  • Odpowiedz
@Del: > W-----a mnie ten świat coraz bardziej.10 lat temu wszystko było prostsze. Np. Mogłeś się odezwać do nieznajomej osoby i nie musiałeś się zastanawiać, czy jej nie obrazisz, myląc zaimki.

Odpowiedz, ale tak z ręką na sercu, naprawdę zastanawiasz się jaki zaimek użyć kupując bułki, płacąc za benzynę, załatwiając sprawę w urzędzie czy poznając nową osobę w pracy?
Domyślam się odpowiedzi, więc nie p-----l, że 10 lat temu było
  • Odpowiedz
a teraz idzie zwariować

@Ksieciunio-: A czy napisałem gdzieś coś takiego? Poza tym, czytaj także spoilery, bo tam wyraziłem swój stosunek do tego typu ludzi.
  • Odpowiedz