Wpis z mikrobloga

@DayMn
Tak sama mi sie rwa jak spodnie z c&a.
Myslalem,ze tylko ja mam taki problem( mqm nadwage i wieksze niz srednie uda),ale znajomy szczypiorki niedowaga wedlug bmi 10 kg maja to samo,w tych samych miejscach sie przecieraja.

Wiec u mnie to bez roznicy,tylko doplacam 200+ zl¯_(ツ)_/¯
@brakloginuf: ja kupowałem 2mc dwie pary, nigdzie nie moglem znaleźć normalnych dzinsów, przeszedłem całą galerie i wszędzie jakieś gówno kroje, wzory, kolory itd. #!$%@?łem sie, poszedłem do sprawdzonego polskiego GRAWIK (http://www.grawik.com.pl/) i od ręki dostałem zwykłe spodnie. brzmi jak reklama z mojej strony, ale polecam wszystkim.
@brakloginuf: Bez przesady, w dużych sieciówkach są do zakupienia klasyczne jeansy i to często oddzielnie z krojem slim i normalnym. Problemem jest jakość tych spodni, próbowałem z różnych sklepów i niezależnie czy spodnie kosztują 100, 200 czy 300 przedzierają się i zużywają po praniach tak samo szybko.
@brakloginuf: w większych sieciówkach jest duży wybór, jak się komuś nie podoba wolny rynek i to że w galerii do przymierzenia są wystawione najpopularniejsze modele w sezonie, to może skorzystać z sklepu internetowego i przymierzyć w domu. W Wranglerze czy Levisie albo innych sklepach typowo ze spodniami można znaleźć mnóstwo krojów, o internetowym Zalando już nie wspominając gdzie jest pewnie kilka tysięcy modeli.