Wpis z mikrobloga

Kiedyś spytałem się różowej z innej klasy ze szkoły, czy ma jakieś plany na sylwestra i czy o czymś nie wie jakiś domówce itp - powiedziała że nie. Rozmawiałem dzisiaj z nią w szkole i powiedziała, że koleżanka ją zaprosiła i powiedziała że może kogoś ze sobą wziąć, więc jeszcze się jej zapyta, czy na pewno i będę mógł przyjść na sylwestra. Fajnie że o mnie pamiętała

#przegryw #rozowepaski #blackpill
  • 17
@ckgjdg: Mów sobie w głowie aby nie robić głupstw, staraj się być chociaż o 1% bardziej pewny siebie i pomyśl jak możesz zażartować z czegokolwiek, takie imprezy dużo dają i można poznać osoby z którymi się nie gadało, do sylwestra jeszcze trochę czasu, ogarnij fryz, przemyśl dobrze w co się ubierzesz, aby było ładnie i wygodnie co ważniejsze i pij ze wszystkimi, zapal też sobie jak będą iść palić, to bardzo
@Lordon: dzięki wielkie, będę wołał w takim razie, nie boję się o samom imprezę jak o to czy mnie rodzice puszczą z zupełnie nieznajomą osobą (a w dodatku dziewczyną) do niewiadomo kogo, niewiadomo gdzie na całą noc i to w sylwestra i wiadomo, że nie będzie tam jej rodziców
@ckgjdg: To powiedz im że idziesz z kolegami do innego kolegi (powiedz mała ilość osób np 3 osoby) i powiedz ze sobie pizze zamówicie i napięcie się szampana itp itd, aby mieli spokojna głowę