Wpis z mikrobloga

#wroclaw Nasz ulubiony prezes nie bierze jeńców. Motornicza, która z rana stuknęła się z drugim tramwajem lusterkiem na pl. Dominikańskim według informacji Gazety Wrocławskiej straciła robotę.
Świetnie się dzieje w tym mieście nie powiem. Motorniczych przecież mamy na pęczki. Do tego zwalnianie tego samego dnia i podawanie do wiadomości publicznej na pewno pomoże w zarządzaniu zespołem. Nie ma to jak odpowiedni manager na odpowiednim miejscu.
Artykuł we Wrocławskiej
  • 24
  • Odpowiedz
@mroz3: No i nie zapominajmy, że nie dzialały światła i miała pierwszeństwo. Szefo nie potrzebuje zastanowienia. Nie potrzebuje spojrzeć na monitoring na drugi raz na spokojnie. Trzeba działać szybko i pod wpływem chwili. Ciekawe czy babkę też zwyzywał od kretynek jak ma to w zwyczaju.
  • Odpowiedz
  • 10
@Iudex Wiesz co jakby to była pierwsza taka akcja to bym wziął to pod uwagę. Natomiast patrząc na przez historie akcji naszego ulubionego prezesa to szczerze w to wątpię. Nie byłby na tyle delikatny, żeby o tym nie wspomnieć.
  • Odpowiedz
  • 7
@RussianBoi2 nie będę bronił motorniczych bo wiemy, że wjeżdżają na czerwonym. Inna bajka to jednak fakt, że cykle są tak ustawione, że nie da się przejechać tramwajem po tak krzywych torach jak u nas są. Natomiast jak nie przejadą to potrafią zrobić zator i zaczyna się efekt domina. Szczególnie w czasie szczytu.

Problem jest wszystkim znany, ale wszyscy mają go w nosie niestety.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Darth_Gohan: to chyba, że wyprzedzała na czwartego driftując. Takich podstaw nie ogarniać to trochę wstyd ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A ja #!$%@? narzekałem na Kraków jako student XD
  • Odpowiedz