Wpis z mikrobloga

#wroclaw Nasz ulubiony prezes nie bierze jeńców. Motornicza, która z rana stuknęła się z drugim tramwajem lusterkiem na pl. Dominikańskim według informacji Gazety Wrocławskiej straciła robotę.
Świetnie się dzieje w tym mieście nie powiem. Motorniczych przecież mamy na pęczki. Do tego zwalnianie tego samego dnia i podawanie do wiadomości publicznej na pewno pomoże w zarządzaniu zespołem. Nie ma to jak odpowiedni manager na odpowiednim miejscu.
Artykuł we Wrocławskiej
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Darth_Gohan: O co chodzi z tymi tramwajami we Wrocławiu? Co drugi dzień widzę w gorących wpis z kolejną akcją z tramwajem wrocławskim. Jakoś Kraków, Warszawa, Łódź czy Gdańsk nie mają takich problemów.

I jak tramwaj z tramwajem mógł się stuknąć lusterkiem? Nagle skręcił czy omijał przeszkodę? Przecież z tego, co wiem, to są pojazdy szynowe.
  • Odpowiedz
odsyłam do tego wpisu


@mroz3: tylko tam jest o szybkim tempie rozwoju miasta i potrzebie budowy nowych linii, nie ma nic o tym dlaczego jest tyle interwencji z tramwajami
  • Odpowiedz
Kolejnym pomysłem było cięcie budżetu na utrzymanie torowisk (najniższy budżet to chyba było 11 milinów PLN na rok) - przez co ZDiUM nie mógł zaplanować wszystkich wymaganych remontów. Co oczywiście z perspektywy czasu taki sabotaż dopiero teraz o sobie daje znać.


@Tino: lata zaniedbań i obcinania budżetu na utrzymanie torowisk
  • Odpowiedz