Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Tak bez śmieszkowania. Bardzo bym chciał mieć pc do gier, który nie byłby typowym pc. Mam na myśli to, że żeby był wgrany jakiś konsolowy soft, który mógłbym używać padem. Najlepiej żeby w ogóle nie było myszki i żeby gra odpalała mi się bez jakiegoś ciągłego logowania do steama/goga/epica/ubisoftu.

Ja naprawdę jak mam teraz siadać przy kompie to mnie szlag trafia. Zwłaszcza, że nie lubię bawić się w jakieś upgrady kompa a obecny windows zaczyna mi tak zamulać, że szkoda strzępić ryja.

Dlaczego chciałbym takie coś? Proste - większa biblioteka gier. Pyknąłby w jakiegoś Morrowinda czy w Disciples 2. O Heroesach 3 nie wspomnę.


#konsole #gry #ps4 #ps5 #xboxone #xbox #pcmasterrace
źródło: comment_1639402522VjA01Jv5JL3remB8GicmDp.jpg
  • 7
@Mega_Smieszek: GOG Galaxy podobno pozwala zagregować większość popularnych platform (Steam, Uplay itp.) do jednego launchera (nie testowałem). Z kolei jak masz kartę Nvidii to możesz skorzystać z aplikacji GeForce Experience, która może automatycznie optymalizować ustawienia graficzne popularnych gier, żeby dobrze działały na Twojej karcie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ja naprawdę jak mam teraz siadać przy kompie to mnie szlag trafia.


@Mega_Smieszek: o to to. Nie wyobrażam sobie po 8h roboty przed kompem przyjść do domu (albo w ogóle bo home office xD) i grać na PC xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek: Możesz zamienić pc w konsolę programem Playnite, coś jak Steam Big Picture, ale lepsze. Ewentualnie SteamOS 3 jak już wyjdzie, ale to Linux, więc nie wiem czy będzie warto.
Z logowaniem faktycznie #!$%@?, ale przynajmniej Steam, najważniejszy launcher, nigdy mnie nie wylogowuje.