Wpis z mikrobloga

Od dziś oficjalnie straciłem wiarę w ten portal, błędne tłumaczenie "Festive Period" (Okres Świąteczny) na "Okres Festynowy" wbija na główną, Google oskarżane o nowomowe przez bandę nieuków którzy nie znają angielskiego, ale błędne tłumaczenie pasuje im do narracji "war on Christmas" wyciągniętej z USA. Twierdza musi pozostać oblężona, nawet kosztem własnego RiGCzu. W dodatku to drugi incydent kałowy wywołany przez Google Doodle w tym miesiącu.
Może ktoś polecić jakieś fajne Polskie subreddity?
#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa #bekazkatoli #reddit
Pobierz McWozniak - Od dziś oficjalnie straciłem wiarę w ten portal, błędne tłumaczenie "Fest...
źródło: comment_1639391456j9R3VC8p18fKHSazBr2sWL.jpg
  • 83
i "war on Christmas" wyciągniętej z USA


@McWozniak: Kolejną rzecz wyciągają z USA? xD Kisne do tej pory jak płaczą, bo Julki wyszły na ulice bo BLM, tymczasem prawaki ciągną druta USA od co najmniej 2016. Trump/Mur/SJW/Peterson/Shapiro/Antifa/ i tak dalej xD No i teraz ściagają do naszego kraju war on christmast? XDDDD
No, ale w sumie czego się spodziewać po ludziach co myślą, że PO jest progresywne.
@McWozniak: Miałem na myśli to co pisał(a) Deykun.
Ogólnie reddita bym nie polecił. Raz, że jest amerykański, a nie każdy rozumie amerykański kod kulturowy. Dwa, to jednak co w Polsce i po polsku, to w Polsce i po polsku. Trzy, to tam jest więcej patologii.
@Deykun:

Ja bym powiedział, że polskojęzyczych rzeczy tylko grupki na fejsbuku coś sobą mogą reprezentować, bo jest dobre sito na bydło na niektórych i można zdjąć gardę i oddychać mając świadomość, że przynajmniej połowa grupki w której się zabunkrowano to nie są #!$%@? odpady.


No i tu się mylisz, bo akurat grupy na FB to ta sama patologia, albo i większa. Poza tym, FB sam w sobie to niezłe szambo.

@
@McWozniak: Bo tacy są ogólnie Polacy. Zawsze szukają zaczepki i robią problemy. Amerykanie wcale nie lepsi. A na FB to już zwłaszcza.
Co mam twierdzić o ludziach którzy cieszą się ze śmierci schorowanej babci i wyzywają ją od ,,lewaków"? Bądźmy poważni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiesz, UK a USA to jednak co innego, ale okej, rozumiem. W takim razie czemu nie przesiadujesz na angielskich stronach?