Wpis z mikrobloga

Od dziś oficjalnie straciłem wiarę w ten portal, błędne tłumaczenie "Festive Period" (Okres Świąteczny) na "Okres Festynowy" wbija na główną, Google oskarżane o nowomowe przez bandę nieuków którzy nie znają angielskiego, ale błędne tłumaczenie pasuje im do narracji "war on Christmas" wyciągniętej z USA. Twierdza musi pozostać oblężona, nawet kosztem własnego RiGCzu. W dodatku to drugi incydent kałowy wywołany przez Google Doodle w tym miesiącu.
Może ktoś polecić jakieś fajne Polskie subreddity?
#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa #bekazkatoli #reddit
McWozniak - Od dziś oficjalnie straciłem wiarę w ten portal, błędne tłumaczenie "Fest...

źródło: comment_1639391456j9R3VC8p18fKHSazBr2sWL.jpg

Pobierz
  • 83
  • Odpowiedz
@McWozniak: Mnie też dziś pewien debil Przemysław tu obraził w podobny sposób, ale mimo wszystko okazując emocje w dyskusji zniżasz się do jego poziomu, i tylko Ty na tym tracisz. To nie jest dobre.
Powściągliwości życzę. ;) Da się, tylko trzeba panować nad emocjami.
Szkoda tylko, że spora część osób tego nie rozumie...
@bzdr Po prostu wiedziałem, że zaraz znajdzie się jakiś grammar nazi co zwróci na to uwagę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@McWozniak: juz spadlo z rowerka ale pisalem podobnie w komentarzu, do tego w goracych fakenews o protescie rolnikow w UK i pelno bezmozgich komentarzy xd szkoda ryja strzepic
  • Odpowiedz
@McWozniak: Cóż z tego skoro według wykopków taka prawda to ,,frajerstwo", a najlepszym rozwiązaniem jest obrażanie innych. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I potem wyzywanie od ,, płatków śniegu", bo ktoś poczuł się urażony czyimś buractwem.
Nie wiem jak Ty, ale tak w nawiązaniu do dyskusji zauważyłem, że to głównie dotyka zachodnich stron jak Reddit właśnie.
  • Odpowiedz
Po prostu wiedziałem, że zaraz znajdzie się jakiś grammar nazi co zwróci na to uwagę. Ech... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Xing77: analfabetyzm na wykopie osiąga tak dramatyczne rozmiary, że czasem muszę komuś udzielić porady dla spuszczenia ciśnienia i własnego świętego spokoju
  • Odpowiedz
: Trudno analfabetyzmem nazwać dwa małe błędy. ;)


@Xing77: mówiłem całościowo o wykopie - czasami naprawdę trudno coś tu przeczytać i nie dostać szału
  • Odpowiedz
@McWozniak: @Precypitat Nic dziwnego, jeśli ludzie jedzą dziś wszystko co zawiera prezerwatywy. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Im odbija, to i nie ma się co dziwić.
@bzdr Nie zauważyłem, by na tym portalu roiło się od błędów ortograficznych.
  • Odpowiedz
@2ndEarlOfRochester: 20? Stary, nawet jak wrzucisz 200 to będzie ściek. Niestety. A czarna lista ma skończoną pojemność, bo administracja żre rogale, zamiast skończyć pisać ten burdel.
  • Odpowiedz
Co rozumiesz przez ,,dramat i chlew"?


@Xing77: kiedyś jakieś foliarskie znalezisko wchodziło na główną co jakiś czas, teraz codziennie i to nawet z płomieniem. Foliarskie w znaczeniu: teorie spiskowe, chłopski rozum, manipulacje, fakenewsy itd. byle tylko przeciwko szczepionce na Covid19
  • Odpowiedz