Wpis z mikrobloga

Od dziś oficjalnie straciłem wiarę w ten portal, błędne tłumaczenie "Festive Period" (Okres Świąteczny) na "Okres Festynowy" wbija na główną, Google oskarżane o nowomowe przez bandę nieuków którzy nie znają angielskiego, ale błędne tłumaczenie pasuje im do narracji "war on Christmas" wyciągniętej z USA. Twierdza musi pozostać oblężona, nawet kosztem własnego RiGCzu. W dodatku to drugi incydent kałowy wywołany przez Google Doodle w tym miesiącu.
Może ktoś polecić jakieś fajne Polskie subreddity?
#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa #bekazkatoli #reddit
źródło: comment_1639391456j9R3VC8p18fKHSazBr2sWL.jpg
  • 83
i "war on Christmas" wyciągniętej z USA


@McWozniak: Kolejną rzecz wyciągają z USA? xD Kisne do tej pory jak płaczą, bo Julki wyszły na ulice bo BLM, tymczasem prawaki ciągną druta USA od co najmniej 2016. Trump/Mur/SJW/Peterson/Shapiro/Antifa/ i tak dalej xD No i teraz ściagają do naszego kraju war on christmast? XDDDD
No, ale w sumie czego się spodziewać po ludziach co myślą, że PO jest progresywne.
@McWozniak: Miałem na myśli to co pisał(a) Deykun.
Ogólnie reddita bym nie polecił. Raz, że jest amerykański, a nie każdy rozumie amerykański kod kulturowy. Dwa, to jednak co w Polsce i po polsku, to w Polsce i po polsku. Trzy, to tam jest więcej patologii.
@Deykun:

Ja bym powiedział, że polskojęzyczych rzeczy tylko grupki na fejsbuku coś sobą mogą reprezentować, bo jest dobre sito na bydło na niektórych i można zdjąć gardę i oddychać mając świadomość, że przynajmniej połowa grupki w której się zabunkrowano to nie są #!$%@? odpady.


No i tu się mylisz, bo akurat grupy na FB to ta sama patologia, albo i większa. Poza tym, FB sam w sobie to niezłe szambo.

@
@McWozniak: Bo tacy są ogólnie Polacy. Zawsze szukają zaczepki i robią problemy. Amerykanie wcale nie lepsi. A na FB to już zwłaszcza.
Co mam twierdzić o ludziach którzy cieszą się ze śmierci schorowanej babci i wyzywają ją od ,,lewaków"? Bądźmy poważni. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wiesz, UK a USA to jednak co innego, ale okej, rozumiem. W takim razie czemu nie przesiadujesz na angielskich stronach?
@McWozniak: W sprawie Reddita to polecam posłuchać pana @Deykun - polskie, zwłaszcza polityczne, nie dość że są #!$%@?, to jeszcze są przesiąknięte tym charakterystycznym typem "humoru", gdzie insajderzy uważają że nic na tym świecie zabawniejszego to nie ma, a outsiderzy uciekają gdzie pieprz rośnie, bo nie da się tego czytać na trzeźwo.

No i r/Polska jest strasznie lewacki. Aj min, na wypoku sam uchodzę za uber-skrajnego komunistę (czytaj: liberał) -
@mnik1: Tylko że tagi nie mają osobnej administracji, a mimo wszystko wykop jest bardziej przejrzysty w obsłudze i nastawiony głównie na sprawy polskie. Czarne listy na wykopie niewiele dają.
R/polska w ogóle nie jest skrajnie lewicowy. A dyskusje tak wyglądają niezależnie od portalu.
R/polska w ogóle nie jest skrajnie lewicowy.


@Xing77: Jest, IMO. r/Polska to taki wykop, ale odwrócony o 180 stopni - tutaj dostajesz plusiki za napisanie dowolnej bzdury, byle brzmiała "prawacko", tam dostajesz plusiki za napisanie dowolnej bzdury, byle brzmiała "lewacko". Serio, widziałem tam już nitki gdzie osoba komentująca wypowiadała się w tonie podobnym do tonu wypokowej nejropy, czyli liberalnego centrum, które tutaj uchodzi za skrajne lewactwo - i była określana mianem
@mnik1 Reddit sam w sobie to spory przekrój bardzo różnych poglądów, więc nie dostaje się tam plusów za pisanie tego, co zgadza się z lewicą. Byłem na r/polska i nie zauważyłem tego o czym piszesz. Nie oceniaj całego portalu na podstawie jednego tagu.
@McWozniak: sam bym chętnie zawinął się na dobre z tego portalu, bo jego poziom przez ponad 10 lat użytkowania spadł drastycznie.. albo to ja dorosłem. Z redditem to jest tak, że jak tu wejdziesz na to znalezisko o pacyfikowaniu patusa w Zamościu to 90% wykopu jest za patusem i #!$%@?ć maseczki. A na reddicie jaki by to nie był sub reakcja jest 99% za policją. Na anglojęzycznych to się nawet zastanawiają
ja już długo nie mam wiary, wrzucam co głupszych na czarno od 2 tygodni, czego nigdy wcześniej nie robiłem, ale stężenie idiotyzmów jest już dla mnie zbyt wysokie. Co gorsza wrzuciłem już pewnie ze 20 osób i się nie poprawia. Coraz bardziej myślę, by przestać tu wchodzić.


@2ndEarlOfRochester: ja mam cały limit wykorzystany i wcale nie jest dużo lepiej xD
@Xing77: masz rację, dlatego ja reddita polecam, aledo jakichś konkretnych zainteresowań, subredity są świetne i pomocne. tak ogólnie brakuje takiej "polskości", albo nawet "europejskości", i żeby tak popatrzeć na jakieś pierdoły jak na wykopie.
@McWozniak: Żeby nie było, definicja z Cambrigde Dictionary- "the festive season - the period around Christmas and New Year." Oraz bardziej ogólna definicja "Festive season is an informal name for the period leading up to and including the holidays of Christmas, Hanukkah, Kwanzaa, New Year's Eve, and New Year's Day. The term festive season can be used to mean the same thing as holiday season, but the holiday season is often
@PiersiowkaPelnaZiol:

dziwi mnie jedno, dlaczego jest przyzwolenie na sianie dezinformacji zdrowotnych na tym portalu, te dzbany mają przeciąg w mózgu.


A nie dziwi Cię ogólna ilość dezinformacji w Internecie i brak kontroli nad tym wszystkim? Bo ja to w zasadzie jestem przerażony tym jak sobie pomyślę do czego to dalej doprowadzi. Co raz to głupsze głupoty ludzie wymyślają, a patologia dziś lajki zdobywa. ( _)
@McWozniak: szczerze mówiąc błąd w tłumaczeniu w ogóle nie podważa intencji autora tego znaleziska. Nadal Google pcha "boosterka aby cieszyć się świętami", nie pcha?

To tylko krok od póki co najbardziej orwerlowskiej nowomowy jaką mają na Litwie, gdzie oficjalnie obowiązuje "paszport możliwości".
@McWozniak: subreddity to tylko te hobbystyczne, wszystkie poświęcone jednemu krajowi będą pełne propagandy. A, i polecam ogólnie unikać tych co mają powyżej miliona subskrybentów.
To jeszcze nic, ponoć jakiś polski prawicowiec odkrył, że z powodu pandemii Google każe ludziom się dźgnąć, albo nawet zostać postrzelonym!