Wpis z mikrobloga

Od dziś oficjalnie straciłem wiarę w ten portal, błędne tłumaczenie "Festive Period" (Okres Świąteczny) na "Okres Festynowy" wbija na główną, Google oskarżane o nowomowe przez bandę nieuków którzy nie znają angielskiego, ale błędne tłumaczenie pasuje im do narracji "war on Christmas" wyciągniętej z USA. Twierdza musi pozostać oblężona, nawet kosztem własnego RiGCzu. W dodatku to drugi incydent kałowy wywołany przez Google Doodle w tym miesiącu.
Może ktoś polecić jakieś fajne Polskie subreddity?
#bekazprawakow #shitwykopsays #neuropa #bekazkatoli #reddit
Pobierz
źródło: comment_1639391456j9R3VC8p18fKHSazBr2sWL.jpg
  • 83
@McWozniak: Mnie też dziś pewien debil Przemysław tu obraził w podobny sposób, ale mimo wszystko okazując emocje w dyskusji zniżasz się do jego poziomu, i tylko Ty na tym tracisz. To nie jest dobre.
Powściągliwości życzę. ;) Da się, tylko trzeba panować nad emocjami.
Szkoda tylko, że spora część osób tego nie rozumie...
@bzdr Po prostu wiedziałem, że zaraz znajdzie się jakiś grammar nazi co zwróci na to uwagę. Ech... (
@McWozniak: Cóż z tego skoro według wykopków taka prawda to ,,frajerstwo", a najlepszym rozwiązaniem jest obrażanie innych. ( ͡° ʖ̯ ͡°) I potem wyzywanie od ,, płatków śniegu", bo ktoś poczuł się urażony czyimś buractwem.
Nie wiem jak Ty, ale tak w nawiązaniu do dyskusji zauważyłem, że to głównie dotyka zachodnich stron jak Reddit właśnie.
Po prostu wiedziałem, że zaraz znajdzie się jakiś grammar nazi co zwróci na to uwagę. Ech... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Xing77: analfabetyzm na wykopie osiąga tak dramatyczne rozmiary, że czasem muszę komuś udzielić porady dla spuszczenia ciśnienia i własnego świętego spokoju
: Trudno analfabetyzmem nazwać dwa małe błędy. ;)


@Xing77: mówiłem całościowo o wykopie - czasami naprawdę trudno coś tu przeczytać i nie dostać szału
@Xing77: No "lewak" też nowomową nie jest - pierwsze wystąpienie w Korpusie Języka Polskiego to 1967 rok. A Korpus czerpie ze źródeł pisanych, więc mogło się tak mówić już kilka lat wcześniej.

ale właściwie Stalin był w centrum. Polityką Stalina wtedy właśnie było nieforsowanie kolektywizacji, sojusze z innymi partiami progresywnymi, a więc stanowisko w sprawie Chin i w sprawie partii angielskiej, tych lewicowach angielskich odłamów Labour. A Trocki był za zniesieniem
@winstonyczerwonesetki: Tylko, że dzisiejsze słowo ,,lewak" (które i tak jest niepoprawne językowo) wbrew pozorom nie jest tym samym o co przywoływany przez Ciebie cytat.
A najgorsze jest to, że tłumacz Google zamiast tłumaczyć ,,leftist" na ,,lewicowy", to tłumaczy go na ,,lewacki". :O Od kiedy to jest poprawna forma, się pytam?! Nie przypominam sobie by kiedykolwiek i ktokolwiek tak mówił (poza dzisiejszymi prawicowcami co wszędzie widzą tych mitycznych ,,lewaków", nawet jeśli ktoś