Wpis z mikrobloga

chłopowie ale mam extra plan :D
1. ogarniam się mentalnie przestaję przejmować się tym że moje życie to totalne gówno oraz przeszywającą paraliżującą samotnością i popadać przez nią cały czas w totalną rozpacz/niemoc/apatię
2. dzięki temu mam siłę i energię do ostrego #!$%@? i ogarniania życia
3. dzięki temu wykorzystuję swój potencjał intelektualny i koszę $$$$$$$$$$$$$
4. dzięki temu stać mnie na:
-operację dwuszczękową przeszczep włosów i może jakieś pierdoły typu rinoplastyka które wyjdą w praniu
-jakieś eksperymentalne terapie mdma czy innymi grzybkami (albo od biedy konwencjonalne) które być może wyleczą rozmaite rany na mojej psychice i jakoś podreperują moje kompetencje społeczne a raczej ich kompletny brak wywołany autyzmem gnębieniem w gimbazie i spędzeniem niemal całego życia w całkowitej izolacji od ludzi oraz odbudują jakiekolwiek zaufanie do ludzi do nich brutalnie zburzone zmasakrowane i zezłomowane licznymi cholernie negatywnymi doświadczeniami i zawodami
-jakąś operację strun głosowych wizyty u logopedy czy innego instruktora śpiewu no coś żeby mieć mniej #!$%@? #!$%@? głos i dykcję
5. dzięki temu:
-wyglądam jak człowiek a nie upośledzony niedorozwój
-być może umiem lepiej zamaskować autyzm i zachowywać się w sposób chociaż trochę kompatybilny z neurotypiakami
-może nawet umiem mówić i brzmię przy tym jak dorosły człowiek a nie autystyczny nosowogłosowy gimbus w połowie mutacji
6. dzięki temu może
MOŻE
MOŻE W KOŃCU
MOŻE W KOŃCU zasługuję na bycie traktowanym jak człowiek a nie totalne gówno (jak to miało miejsce przez całe dotychczasowe życie moje)
a do tego
MOŻE NAWET
MOŻE NAWET W KOŃCU zasługuję na czyjąkolwiek sympatię na bycie przez kogokolwiek lubianym i akceptowanym

jprdl ale się rozmarzył chłop :D
picrel to literalnie ja w tym momencie
już czuje tę przeszywającą determinację i zapał
normalnie nie może się doczekać kiedy jego misterny plan się ziści


#depresja #przegryw #samotnosc ##!$%@? #przegryw #blackpill #autyzm #looksmaxing #wszystkomaxing #rozwojosobisty #samorozwoj
Pobierz Chodtok - chłopowie ale mam extra plan :D
1. ogarniam się mentalnie przestaję przejm...
źródło: comment_16393801644i1gWzUntrk7Fi2HMbkLMp.jpg
  • 15
@Chodtok: Ja sugeruje odnaleźć mentalność, która tak sprawi, ze będziesz mógł #!$%@? i mieć sile do życia, ale skupić przy tym na swoim hobby i zaakceptować to jak się wyglada. (Nie wiem czy wiecie, ale 1. Może się okazać, ze te zmiany nie będą widoczne w waszym wypadku. 2. Nie będziecie mogli przejść niektórych operacji z powodów innych problemów, np. Jakiejś choroby skóry, o której nie macie pojęcia. 3. Lub zmiany
No jeśli myślisz że gościowi po lewo z obrazka wyżej nie zrobiłoby różnicy gdyby miał normalną żuchwę/szczękę i włosy to ¯\_(ツ)_/¯
I #!$%@? mi z hobby kiedy w zasadzie całe moje (gargantuiczne) cierpienie psychiczne wynika ze skrajnego osamotnienia

@tropiebobry: