Wpis z mikrobloga

Wszystkim, którzy nie dodali jeszcze tego wydarzenia do kalendarzy na stałe, przypominam, że w poniedziałki o 21:00 #wieczorem widzimy się na łyżwach. Nie inaczej będzie jutro (13.12). Zapraszam!

FAQ:
Q: Mogę też przyjść?
A: Możesz, jak najbardziej, jeszcze jak.

Q: Jak was poznać?
A: @kwiatencja jest ruda i tańczy jak szalona na środku tafli – tylko niestety zazwyczaj przychodzi po czasie. Ewentualnie szukaj piwniczaków podpierających ścianę (bandę) bojących się wyjść na parkiet (taflę) ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Nie mam RiGCz-u. Co teraz?
A: Poniżej napisz głupią wymówkę, że nie idziesz – w stylu „Zostawiłam łyżwy na gazie” (autentyk), „Muszę się uczyć” czy inne takie słabe teksty.

Q: Żona/mąż/dziewczyna/chłopak/przyjaciel/przyjaciółka/colega/coleżanka/mama/babcia/tata/dziadek/kuzyn/siostra/brat/pies/kot/ryba/chomik/świnka morska (znana również jako kawia), praca nie pozwala mi przyjść. Co robić?
A: Zerwać z tą osobą (lub tym zwierzęciem) kontakt i przyjść.

Q: Jak odzyskać RiGCz?
A: Przyjść na łyżwy.

Q: Czy trzeba umieć jeździć na łyżwach?
A: Oczywiście, przed wejściem przeprowadzany jest specjalny test umiejętności jazdy.


Q: Jestem nieśmiały/a i boję się przyjść. Czy na pewno chcę z wami jeździć na łyżwach?
A: Nie obchodzi nas czy chcesz, czy nie, odezwij się tylko, a ktoś Cię zmusi, żebyś przyszedł/przyszła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Q: Co trzeba wiedzieć przed wejściem na taflę?
A: Według instrukcji: „Naucz się hamować, zanim zaczniesz jeździć na łyżwach.” Ale nie martw się, ci idioci nawet tego nie sprawdzają xD

Q: Pojeździłbym na łyżwach, ale boję się, że jak się przewrócę, to jakiś gruby dzieciak przejedzie mi po palcach i je utnie, co robić?
A: Zbierać na protezę.

Q: Jak nie przegapić spotkań łyżwowych?
A: Spamlisty już nie działają, ale daj znać pod wpisem, a zostaniesz dodany do takiej amatorskiej.

Q: Naprawdę macie dziennik?
A: Oczywiście, to poważne zajęcia łyżwowe i afterkowe. Na każdym spotkaniu wpisywane są oceny, obecności (bądź ich brak), uwagi itp.

Q: Kiedy aktualizacja pytań?
A: Gdy Rada Pedagogiczna Mirkowego Towarzystwa Łyżwowego uzna to za stosowne.

Zapraszam do sugerowania nowych pytań/odpowiedzi do FAQ lub zmian istniejących.

#lyzwywewroclawiu #trocheruchuwewroclawiu
  • 19
@ziuaxa: my bardzo chętnie Cię przygarniemy, ale to nie jest tak, że będziemy ludzi szukać po lodowisku. Zazwyczaj jest tak, że osoba dołączająca się jakoś ujawnia (sama podejdzie albo napisze w komentarzu/na PW coś charakterystycznego o sobie: np. jak jest ubrana). Napisz do mnie czy do @kwiatencja jak będziesz na lodowisku i się znajdziemy. Myślę, że moja morda jest naprawdę łatwa do zapomnienia, więc wysłanie jej niewiele pomoże XD
@cherrycoke2l typie, tak zrobiłem.
1. Tydzień temu zaplusowalem komentarz pod Twoim wpisem, że będę obecny,
2. będąc na lodowisku wysłałem kwiatencji zdjęcie, że jestem.
3. Trzy tygodnie temu dokładnie to samo - wysłałem zdjęcie z lodowiska chwilę po 21 ale jakoś odpowiedzi nie dostałem i jeździłem gdzies tam was mijając.

Sorry typie, ale ja nie wiem jak wyglądacie, nie macie na czole napisane "#przegrywyzwykopu", a o 21 na tafli jest z
@ziuaxa: ad 2) no fajnie, nie wiem, co jej napisałeś, ale napisałeś chociaż jak wyglądasz, gdzie stoisz? @kwiatencja jest wspomniana w FAQ nie przez przypadek dlatego, że jest charakterystyczna i nowi nas odnajdują zawsze właśnie przez nią. Tydzień temu jej nie było, więc ok, mogło być trudno. To nie są żadnej hermetyczne spotkania, ale gdy jeździmy na lodzie, nie da się cały czas patrzeć w telefon. Musisz się wykazać inicjatywą i
@cherrycoke2l czyli wg Ciebie danie wam znać publicznie "jutro będę" oraz napisanie będąc na lodowisku "jestem na lodowisku, a wy kiedy będziecie" to jest brak inicjatywy, tak?

Generalnie zrobilem dokładnie to, co napisałeś, że powinno się zrobić dwa komentarze temu. No i nie zadziałało w ten sposób.

A teraz piszesz

nie da się cały czas patrzeć w telefon


No ja jakoś nie mam z tym problemu, poza tym nie trzeba "cały czas
@ziuaxa: dziz chłopie xD 5 lat czy może 4 udawało nam się z ludźmi zgrać prędzej czy później. więc chyba nasz system w miarę dzialał aż przyszedł pan 'dej mi' maruda :P
3 tygodnie temu bardzo dogodnie tutaj uciąłeś wiadomość i się nie zgraliśmy bo powiem Ci szczerze, że dani plua w ŻADEN SPOSOB nie jest wiążące to tka informacja dla nas kto może się pojawić i czy być bardziej czujnym
dodam, że ja rozumiem że jestesmy spierdoxy z portalu ze śmesznymi obrazkami ale nie zawsze kazdy siedzi na telefonie CALY CZAS, wiec mozna szturchnąć dwa razy. koniec wywodu,całuski