Wpis z mikrobloga

@Dorby: Gdzie opcja 'ŻADNA'? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Osobiście raz na tydzień odpalę WOTa. Chciałem spróbować WT, ale grind jest tam straszny, a ja nie mam na to czasu. Kilka godzin przez białorusinów już straciłem i zaczynać od nowa, jakoś mnie to odrzuca. PRÓBOWAŁEM.
Tak więc plusik dla wocika.
  • Odpowiedz
@Dorby: żadna, w obydwu jest grind i p2w. Trudno o progres bez premium. W WoT grałem w klanie (PMHC, byliśmy na mapie). Zrobiłem 12-13 dziesiątek i kilka linii do 9 bez premium (ale z goldem z klanu). W WT skupiłem się na czołgach i skończyłem na BR 7. Ekonomia i „dekoracje” za $ to ewidentne wpychanie graczy w premium i mikropłatności.
  • Odpowiedz
@ks2m: a jak sobie radzisz z czołgami, które mają ciebie na hita a ty ich nie przebijasz od frontu? Dla mnie fun był ok 4 gdzie możesz zawalczyć z każdym.
  • Odpowiedz
@Dorby: Mnie tylko zastanawia kto głosuje w takich ankietach. Zawsze jak pojawia się pytanie czy lepszy jest WoT czy War Thunder / Armoured Warfare to ta druga opcja wygrywa z dużą przewagą. Przecież w porównaniu do WoT'a gra w nie o wiele mniej osób. Mam wrażenie, że ludzie grający w WoT'a #!$%@?ą się na giereczkę, bo nie potrafią grać i specjalnie na złość głosują na drugą opcję. A za chwilę włączają
  • Odpowiedz