Wpis z mikrobloga

@a__s dlaczego pozwalacie na masowe wrzucanie fałszywych informacji odnośnie koronawirusa? Szury siedzą na discordzie i co chwile dzisiaj wrzucają fejk newsy i wszystko ląduje na główną bo praktycznie od razu ma 200 wykopów.

Dlaczego pozwalacie na to by ten serwis cały czas był zalany tym kłamliwym gównem? Już się nie da z tego serwisu korzystać, dzbany po podstawówkach wrzucają i #!$%@?ą się nawet na tematy niezwiązane o kornawirusie..

Serio fajnie by było znać stanowisko wasze. Bo jak narazie jest jawne przyzwolenie na to + na boty z rosji. Wielokrotnie wykopki znajdowały konta które spamują pro rosyjskimi newsami lub sieją propagandę odnośnie rzekomych śmierci przez szczepionki.

#wykop #moderacja
  • 8
@a__s: już wszystko wrzuciłem na czarno, zresztą to nie tylko moja opinia, w większych znaleziskach czy tam wpisach znalazłabyś osoby które sieją regularnie dezinformacje, no nic ja po prostu przestaję korzystać w dużej mierze z serwisu i tyle, czasem mój wykop.
@PiersiowkaPelnaZiol: wyjaśnij mi jak to jest, że w krajach gdzie wyszczepiono 90% populacji skala zachorowań jest zachowana, tak samo ze zgonami. Powiedz dlaczego ukrywa się na 50 lat wyniki badań dot. "preparatu" stosowanego w tej terapii genowej. Liczę na konkrety.