Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
O co chodzi z tymi tatuażami w Polsce u młodych kobiet? Wam też rzuca się w oczy, ile dziewczyn jest obecnie wytatuowanych? Mam wrażenie, że od jakichś 3-4 lat 90% lasek musi, ale to musi mieć tatuaż. Co nie poznam jakiejś dziewczyny, to albo już tatuaż ma, albo planuje sobie zrobić, a poznaję kobiety z różnych środowisk, co jest w tym wszystkim najbardziej zastanawiające.

Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu. Jedynie 1/4 przypadków to jakieś normiki, u których w parze z tatuażami idzie najczęściej broda drwala czy piercing.

W przypadku kobiet jest odwrotnie. 3/4 przypadków są to zupełnie normickie laski, które studiują albo pracują gdzieś w korpo, a pozostała 1/4 to karyny, które - sądząc po aparycji - pracują w żabce lub solarium, albo ogłaszają się na roksie.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?

#modadamska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #ankieta #przemysleniazdupy #przemyslenia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61b4d5231a841e000b7dc019
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 34
Jeśli spotkasz wytatuowanego faceta, to sprawa jest jasna - w około 3/4 przypadków będzie to sebix z motywem "patriotycznym" albo inny patus z tribalem na ramieniu


@AnonimoweMirkoWyznania: no właśnie nie - tak jak u kobiet jest moda na tatuaże i nie koniecznie owe kobiety muszą być "karynami", tak i u mężczyzn również ona panuje. I znów - nie muszą oni być "sebixami". Słowo klucz to właśnie "moda". Bo niczego więcej tu
@AnonimoweMirkoWyznania:

normictwo

Zapomniałeś o tagu przegryw

Ludzie mają w doopie opinię kogoś kogo nie szanują, wisi im to czy losowemu zamulaczowi z wykopu się takie tatuaże podobają czy nie. Mi też to wisi. Tatuaże mogą być #!$%@?, a mogą być dobre ¯\_(ツ)_/¯ Ja nie mam żadnego, bo mi się zbyt często zmienia widzimisię estetyczne, ale rozumiem dlaczego innym się podoba
@AnonimoweMirkoWyznania: ja bym sobie zrobił jakiś mały gdzieś pod koszulka ale nie ma nic ciekawego. Jakichś gowien nie będę tatuowali, daty znam na pamięć, kolorowe blakną, tribals, pismo tengwar i inne to moda która przemija więc póki co trwam bez
Zapomniałeś o tagu przegryw


@niochland: dokładnie to samo pisałem, ale stwierdziłem że szkoda marnować czasu na bezsensowną dyskusję bo zaraz zleci się reszta bywalców tagu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Więc komentarz skasowałem.

Co o tym sądzicie? Podobają Wam się tatuaże o kobiet?


@AnonimoweMirkoWyznania: ludzie mający jakiekolwiek własne życie nie przejmują się tym że randomowa laska mijana na chodniku ma tatuaż.
ludzie mający jakiekolwiek własne życie nie przejmują się tym że randomowa laska mijana na chodniku ma tatuaż.


@yazir: Nikt się tym nie przejmuje ale można mieć własne zdanie na każdy temat.