Wpis z mikrobloga

@WolfSky: ostatnio bardzo często pojawiają się na fb takie posty. Zawsze to wygląda podobnie: biedna babcia sprzedaje własnoreczne wyroby, pietruszkę z ogródka, lub podobne rzeczy. Osoba, która wrzuca post pisze, że rozmawiała z babcią i jest ona biedna i zbiera pieniądze na leki i jedzenie. Następuje prośba o pomoc. Ktoś "spontaniecznie" zakłada zbiórkę internetową. Ludzie są poruszeni, wykupują od babci wszystkie pietruszki po 100 zł za sztukę. Myślą, że zrobili dobry
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bobikufel: moja ciocia w swoim prime potrafiła zrobić swetr na drutach w jeden dzień. A robiła je dlatego że cały dzień siedziała i opiekowała się niepełnosprawnym synem. Mam nawet ze dwa swetry od niej w domu
@ostatniwrankingu: nie oceniam, ale ja mialem na targu na którym kupuję żywność (warzywa, owoce, mięsa etc) taka babulinke ktora sprzedawala "wiejskie jaja". Pewnego pięknego razu poszedłem do sklepu obok, a babcia bierze hurtem 100 jaj i przeklada do mniejszych opakowan i sprzedaje z dwukrotną przebitką xD
@ostatniwrankingu: moja świętej pamięci babcia takie cerowała....był super wygodne, zawsze jak do niej jechałem to mogłem wybrać sobie, bo zrobiła ich miliony i w różnych kolorach, wszystkie mega wygodne ()