Wpis z mikrobloga

Hej Murki
Może nie spałem pod kamieniem ostatnie kilka lat, może coś tam z youtuba oglądałem, ale czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć o co chodzi z tymi miniaturkami?

Pytam poważnie, gość nie widzi że to jest żenujące? W jaki sposób to ma zachęcić do oglądania filmu?

Naprawdę wiem że to nie jest nic nowego ale czy to jest jakiś chwyt psychologiczny o którym nie słyszałem czy o #!$%@? chodzi z tymi minami na tych filmach? Jest mi to ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć? XD
#youtube
Pobierz OmgLolWtf - Hej Murki 
Może nie spałem pod kamieniem ostatnie kilka lat, może coś ta...
źródło: comment_1639209808p3UpP8wXPH1UtALPu0LpIE.jpg
  • 116
@OmgLolWtf: dziala podprogowo, robi minę podnieconej małpy wiec czlowiek mimowolnie jest zaciekawiony czym sie tak podniecil

jest to rak w czystej postaci i polecam addona do yt zastepujacy miniaturki losowym kadrem z materialu

https://chrome.google.com/webstore/detail/clickbait-remover-for-you/omoinegiohhgbikclijaniebjpkeopip


@Bajo-Jajo: Zainstalowałem ten addon i to miniaturka z jednego z pierwszych filmików xD
Pobierz UczesanyPedryl - > @OmgLolWtf: dziala podprogowo, robi minę podnieconej małpy wiec cz...
źródło: comment_1639222770gSNMIERA7BMHcyiBkcceIA.jpg
rzeczywiście, najlepiej w ogóle o nic nigdy nie pytać, świetna rada xD


@advert: to nie jest żadna rada... tylko stwierdzenie faktu. Gość wie jak to wygląda, ale widzisz pewnie nawet i on w tym wszystkim się nie spodziewał, że ktoś mu za darmo zrobi reklamę z tego powodu. Wiesz już kto na tym zyskał? Czy połączyć te kropki za Ciebie?
Wiesz już kto na tym zyskał?

@Szokatnica: ale co to w ogóle ma za znaczenie? xD może opa #!$%@? obchodzi że jakiś youtuber na tym zyskał, po prostu był ciekawy i chciał się dowiedzieć, dlatego wkleił przykład.
mnie też gówno interesuje że jakiś anonimowy dla mnie jutuber zyskał kilka klików.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OmgLolWtf: YouTube sam podpowiada twórcom co się klika, że tytuły mają być drukowanymi literami, ma być clickbait, miniaturka taka a nie inna bo mają badania i to się po prostu klika. Więc to że komuś się wydaje że to żenujące i nie działa to mu się tylko wydaje
@OmgLolWtf: To jest celowane w małe dzieci. Dzieci, mają to do siebie, że silnie reagują na emocje na twarzy i przez to że jeszcze nie skumały, że na tym świecie wiele rzeczy jest udawanych, a w szczególności uczucia, to podświadomie myślą, że to coś odjechanego, bo Pan z miniaturki zrobił AŻ taką minę.

To coś takiego jak czasami ciocie lubią robić głupie miny do kołyski, żeby rozbawić lub zaciekawić dzieciaka.
A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OmgLolWtf: Sam YT rekomenduje takie miniaturki, bo dzięki temu filmy mają większe zasięgi. Chłop z kanału linus tech tips kiedyś to sprawdził i bez otwartej mordy miał dużo mniejsze zasięgi, przez co oczywiście na nich mniej zarabiał.
zabawne są deklaracje internautów jak to nie są podatni na reklamy, że w życiu by nie kupili produktu tylko dlatego, że jakiś Lewandowski to pokazywał, że być może emeryci są tacy naiwni ale nie oni. Tymczasem statystyki pokazują twarde dane jak łatwo manipulować konsumentem, choćby samą miniaturką, poleceniem przez znanego youtubera czy innego influencera. To jest łatwy pieniądz gdy jesteś rozpoznawalny, nawet Tiger Bonzo mógłby robić kampanię. Młode pokolenie jeszcze chętniej sugeruje
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@OmgLolWtf:
Stary, czy ty naprawdę myślisz że koleś ktury zarabia dziesiątki tyś złotych na YouTube nie jest świadomy tego co robi? Doskonale wie jak włanczać u dzieci (i nie tylko) prymitywne odruchy kture nabiją wyświetlenia. Właściwie karzdy ruch jest specjalnie przeanalizowany żeby mieć więcej łapek w górę. Naukowy bełkot nawet statystycznie analizował i jak pewnie zauważyłeś na ciebie to też zadziałało. Negatywnie, ale zadziałało i zrobiłeś o tym wpis. Tak jak