Wpis z mikrobloga

Hej Murki
Może nie spałem pod kamieniem ostatnie kilka lat, może coś tam z youtuba oglądałem, ale czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć o co chodzi z tymi miniaturkami?

Pytam poważnie, gość nie widzi że to jest żenujące? W jaki sposób to ma zachęcić do oglądania filmu?

Naprawdę wiem że to nie jest nic nowego ale czy to jest jakiś chwyt psychologiczny o którym nie słyszałem czy o #!$%@? chodzi z tymi minami na tych filmach? Jest mi to ktoś w stanie racjonalnie wytłumaczyć? XD
#youtube
OmgLolWtf - Hej Murki 
Może nie spałem pod kamieniem ostatnie kilka lat, może coś ta...

źródło: comment_1639209808p3UpP8wXPH1UtALPu0LpIE.jpg

Pobierz
  • 116
@OmgLolWtf: akurat jeśli chodzi o jego content, to te miniaturki doskonale pasują, bo mniej więcej tak jak na tych miniaturkach prowadzi ten kanał, czyli na totalnej wyjebce i luzie. ¯\_(ツ)_/¯
Gość wie jak to wygląda,


@Szokatnica: Np. ja nie wiedziałem. Zastanawiało mnie dlaczego w miniaturkach ludzie robią z siebie upośledzonych bądź są cycki lub zdjęcia od dupy strony, choć co do tych ostatnich spodziewałem się klików. Zastanawiało, ale nie na tyle, aby poświęcać swój czas na szukanie odpowiedzi, teraz już wiem. Powiem nawet, iż utwierdziło mnie to w przekonaniu, iż sporo ludzi jest gotowych tak bardzo się upodlić byle coś wpadło.