Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę. Jest tak wiele samotnych kobiet, które pragną miłości i związku. I nie chodzi mi o te wszystkie z tindera czy innych, ale takie zwykłe, naprawdę są samotne i potrzebują kogoś. Czego świat jest tak ułożony, że trudno takiemu komuś jak np. ja spotkać taką kobietę. Jesteśmy tak bliscy sobie a jednak tak dalecy od siebie by się spotkać.
#przegryw
  • 10
@Wogybogy: Często jak wyobrażam sobie jakiś związek, to właśnie najbardziej przeraża mnie to, że kobieta może się może dojść do wniosku, że się znudziła i potrzebuje czegoś innego. Dlatego ślepo wierzę w prawdziwą miłość, wiem, że to może być głupie ale to dla mnie jedyna szansa na związek.
@Wogybogy: Bo takie można poznać tylko na żywo a one tak ja my mało się pokazują na zewnątrz. Tak myślę.
Udzielam się na portalach randkowych, i pisze głównie do takich "szarych myszek", co właśnie w opisie mają takie wartości, ale odzew praktycznie zerowy.
@darkseeker: bo kobiety nie chcą "kogoś" tylko patrzą żeby smv był co najmniej +1 najlepiej +2. I to do związku na tinderze jest masę chadow do wyboru, mogły to przerobić ale dalej szukają kogoś wyżej od nich. Nawet #!$%@? grubawe myszki z bloków szukają kolesia który nie mieszka z rodzicami i ma fure +kase