Wpis z mikrobloga

tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

PODSUMOWANIE POPRZEDNIEGO MIESIĄCA

LISTOPAD 2021

1. Prawo i Sprawiedliwość - 34% - 207 mandatów (35% / 215)
2. Koalicja Obywatelska - 23% - 127 mandatów (25% / 130)
3. Polska 2050 - 13% - 60 mandatów (12% / 55)
4. Konfederacja - 8% - 37 mandatów (8% / 31)
5. Lewica - 8% - 28 mandatów (7% / 28)

Wyniki procentowe zostały zaokrąglone**
W nawiasach podano wyniki z poprzedniego miesiąca*

rales - tag do obserwowania --> #sredniasondazysejm

PODSUMOWANIE POPRZEDNIEGO MIES...

źródło: comment_16390480395I0FfwpT9OhaPeKcOxNB3F.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co Kut PiS musi zrobić, by ludzie powiedzieli dość?!


@assurin: pis akurat nic nie musi robić XD

Na pis nie zagłosuję bo ta partia to ucieleśnienie arogancji, głupoty i bezczelności. Platforma nie jest dla mnie alternatywą. Kukizy, psle i inne hołownie? No nie. Lewica albo Konfederacja? Bez przesady.

Sam już przestałem w cokolwiek wierzyć. Przeszedłbym się na wybory, żeby zagłosować na partię Gwiazdowskiego. Szkoda, że ten pomysł upadł.
  • Odpowiedz
  • 0
@assurin odpowiedź jest prosta: ludzi, którzy realnie korzystają na 500+ i innych socjalach jest od c---a dużo. Oni mają w dupie politykę zagraniczną, ekonomię itd. Dla nich liczy się to ile mają w kieszeni. Teraz zaczęło do nich docierać co to inflacja, ale jak im PiS dorzuci gotówki to i tak będą szczęśliwi. Z kolei opozycjoniści z wielkich ośrodków, jedyne co mogą im zaproponować to ciśnięcie z nich beki.
  • Odpowiedz
@rales: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

według sondaży PiS-owi brakuje tylko 16 mandatów do tego, żeby dalej samodzielnie sobie rządzić w tym kraju i mieć 50%+ w sejmie...... xDD BEKA ! ja p------e w tym kraju już nigdy nie będzie normalnie...
  • Odpowiedz
@demagog: czyli kolejna koalicja obywatelska która miała by rozwalić PiS a wyszło by jak ostatnio?
PiS troszczy się o najbiedniejszych i o zwykłych ludzi którzy sami nie wygrali by z systemem. Walczy z układami i kastami (oczywiście tworząc ośmiornicę swoich układów czemu nigdy nie zaprzeczałem) dzięki masowemu dostępowi do internetu ludzie wiedzą jakimi pajacami są celebryci i ich poparcie dla lewicy niczego nie zmienia. Mamy ciężkie czasy a w tych
  • Odpowiedz