Wpis z mikrobloga

Panowie Mirkowie mam dylemat przy kupnie auta. Potrzebuję małego zrywnego skurczybyka, który na mieście nie ma sobie równych, a na trasie szybsze tylko bugatti ;)
W oko wpadł mi taki model. Ktoś ma jakieś doświadczenia, wiedzę na ten temat ?
#motoryzacja #audi

Audi A3 2.0 FSI 150 km

  • Zamulas 65.0% (39)
  • Nie zamulas 35.0% (21)

Oddanych głosów: 60

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Atreyu: ja tylko zasugerowałem że zbliżają się przepisy które raczej nie sprzyjają z-----------e po mieście szybkim mocnym autem. W sumie to nawet dobrze bo w PL wypadków z pieszymi jest bardzo dużo. I tyle. Myślę że miejskie ulice to nie jest na to miejsce.
  • Odpowiedz
@Atreyu: Mireczku poleciłbyś coś z lekkim sportowym zacięciem, ale żeby bagażnik zmieścił wózek dla dziecka jednoczesnie nie była to locha typu octavii RS? Dwóch aut nie potrzebuję, szukam czegoś do 120-150k zeby dawało trochę przyjemności z jazdy, wolałbym prawie nówkę albo nowe. Obecnie mysle o kilkuletniej hondzie civic X 1.5T, obecnie mam ufo i mimo ze nie stoi on nawet przy sportowym aucie, to i tak daje namiastke przyjemnosci jazdy
  • Odpowiedz
@kozak1920: ksywa "kozak1920" wymagania "sportowa fura audi" możliwości "13k"... weź 1.8Turbo albo 2.0 Turbo i podnieś moc jak będzie za mało ja z 2.0tfsi z 200 mam moc podniesioną na 330 w A3
  • Odpowiedz
@bb89: i30N, nowa i skonfigurowana pod ciebie, jedyny minus to teraz czekanie aż wyprodukują. Nawet bym się nie zastanawiał i w tym budżecie szedł w tym kierunku. Bagażnik to jak w ufo, ale myślę że złożony wózek wejdzie. Zresztą dzieciak z wózka szybko wyrośnie, a ty zostaniesz z fajnym autem ( )

Jakbyś się uparł na Civica, to 1.5T daje radę do codziennej jazdy i
  • Odpowiedz
i30N, nowa i skonfigurowana pod ciebie


@Atreyu: Ciekawostka, nie moge nigdzie go obejrzec, pani w salonie nie jest w stanie sprawdzic w ktorym salonie jest dostepny do obejrzenia i przejechania sie i radzi zeby dzwonil po salonach (ktorych chyba jest ponad 20 w kraju xD). Ponadto czas oczekiwania jak pisales, do pol roku. Ech co za czasy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz