Wpis z mikrobloga

Panowie Mirkowie mam dylemat przy kupnie auta. Potrzebuję małego zrywnego skurczybyka, który na mieście nie ma sobie równych, a na trasie szybsze tylko bugatti ;)
W oko wpadł mi taki model. Ktoś ma jakieś doświadczenia, wiedzę na ten temat ?
#motoryzacja #audi

Audi A3 2.0 FSI 150 km

  • Zamulas 65.0% (39)
  • Nie zamulas 35.0% (21)

Oddanych głosów: 60

  • 29
Potrzebuję małego zrywnego skurczybyka, który na mieście nie ma sobie równych, a na trasie szybsze tylko bugatti ;)


@kozak1920: zamulas może nie, ale to zwykłe auto do normalnej jazdy, nic ponad przeciętną, normalny kompakt

To już Astrą 1.4T o podobnej mocy jedzie się przyjemniej z uwagi na turbo i moment

ale niech chociaż trochę da radości


@kozak1920: wolnossący niewyważony i słabo skręcający vag da jej niewiele

Nie chcę dać więcej
@bocznica: od 10 lat latam nocami autami po 200, 250, 300, 400 koni a w życiu mandatu nie dostałem, wystarczy trochę myśleć za kółkiem. Zresztą fajnym autem nie trzeba nawet #!$%@?ć żeby mieć radość z jazdy

@kozak1920: i tym sposobem dochodzę do czegoś co bije wszystko inne na głowę jak chodzi o przyjemność z poruszania się do 15k, mianowicie: MX-5. Bardzo dobrze wyważona, bardzo dobrze skręca, tył napęd, roadster, super
w świetle nowych mandatów i zmiany przepisów to faktycznie jest sens kupowania jakiegoś małe auta do #!$%@? po mieście XD


@bocznica:
no patrz, to po co robią jakieś wozy po 400-500 czy 700km?
i to takie zwykłe dupowozy, nie jakieś super sportowe Bugatti czy Lambo/Ferrari