Wpis z mikrobloga

Wg mnie Paweł jest jednym z najcudowniejszych facetów w całym programie, bardzo otwarty, spokojny, ma świetny charakter i milion zalet i trafił na dziewuchę, która nie docenia go totalnie. Bardzo mi przykro, że mu się nie udalo w programie, że nie dopasowali mu kobiety normalnej, chcącej założyć rodzinę, doceniajacej to cudo. Jestem naprawdę pod ogromnym wrażeniem jego... Jakby to ująć.... Chęci nawiązania kontaktu i dobrej woli. To dobry i porządny facet. Naprawdę to dziewuszysko ma muchy w nosie. Perły przed wieprze.

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 13
@NieJedynaNaWykopie: Niestety po raz kolejny potwierdza się stara prawda - jeżeli facet jest dobry i nieba by przychylił swojej partnerce, ale jednocześnie nie umie uderzyć pięścią w stół i być zdecydowanym to… większość kobiet będzie go miała dosyć po chwili i nie będzie umiała docenić.

Znam kilka takich przypadków z otoczenia, mieliśmy w poprzedniej edycji przypadek Macieja. Facet musi być konkretny, a Paweł niestety był na jej skinienie, co Kaśka szybko
@caramilla: on nie jest dobry, jest po prostu porządnym facetem, a takich jak na lekarstwo.

@rysownik: a Ty jesteś gejem , że on dla Ciebie jest za miękki? On ma być dla kobiety odpowiedni, a nie dla faceta. Jestem kobietą i Ci mówię, że jak dla mnie jest dostatecznie twardy. Nie każda chce mieć alfa Chada, to męczące na dłuższą metę.

@zjem_twoj_bigos: miałam takiego faceta jak Tomek, konkretny, szczery
a Ty jesteś gejem , że on dla Ciebie jest za miękki? On ma być dla kobiety odpowiedni, a nie dla faceta. Jestem kobietą i Ci mówię, że jak dla mnie jest dostatecznie twardy. Nie każda chce mieć alfa Chada, to męczące na dłuższą metę.


@NieJedynaNaWykopie: Ale tu nie o to chodzi, by być Chadem Alfa, który bierze co jego i musi dominować. Jego "miękkość", to właśnie charakter z plasteliny, który