Wpis z mikrobloga

a tylko oni się dla ciebie liczą, czy może weźmiesz też pod uwagę taki drobny szczegół jak dziecko co ma mieć w domyśle setkę rodzeństwa i tylko dwoje rodziców którym zabraknie doby zamienić z tobą zdanie?


@Faraluch: ale to nie jest mój problem, tylko rodziców, że są debilami. Jak to wpływa na moje życie?

Jak zwykle, posiadanie dziecka tylko z perspektywy rodzica


a z jakiej innej perspektywy? Z perspektywy dziadków?

dziecko
Z perspektywy dziadków?


@kogut_20: z perspektywy #!$%@? dzieci XD to bardzo znamienne że zapomniałeś o tej mało znaczącej stronie tego wszystkiego

ale to nie jest mój problem, tylko rodziców, że są debilami. Jak to wpływa na moje życie?


@kogut_20: a nie problem... hmmm... dzieci?

Jako nataliści bierzecie czasem pod uwagę że to są żywe istoty i nie wszystko kręci się wokół was, dorosłych?

Szkodliwe rzeczy w społeczeństwie trzeba piętnować, dlatego
z perspektywy #!$%@? dzieci XD


@Faraluch: posiadanie dzieci z perspektywy dzieci? Naucz się chociaż po polsku pisać

a nie problem... hmmm... dzieci?


no czyli nie mój, ani nie twój xD to co cię to obchodzi

Jako nataliści bierzecie cza


nie jestem natalistą + dalej sobie wymyślasz jakieś słowa, których nie napisałem XD naucz się dyskutować, bo robisz z siebie błazna

Szkodliwe rzeczy w społeczeństwie trzeba piętnować, dlatego kara sie na przykład
@kogut_20: przecież nic dziwnego nie ma w tym co napisałam, minimalnie rozumni ludzie rozważają dobro potencjalnego dziecka zanim się ono pojawi. Tu dzieci już są, jakie zwarcie ci robi krytyka powiększania do takich rozmiarów rodziny? Tak, perspektywa dziecka powinna być najważniejsza w rodzicielstwie, nie ma tu nic dziwnego.
Poniżej miałeś napisane czemu krytykuję rzeczy nawet jak mnie osobiście nie dotyczą. Krytykuję robienie krzywdy dzieciom przez nieodpowiedzialnych rodziców. I to dokładnie napisałam,
jakie zwarcie ci robi krytyka powiększania do takich rozmiarów rodziny?


@Faraluch: takie, że powiększanie obcej rodziny ma na ciebie zerowy wpływ, tak samo jak twoja krytyka na tą rodzinę.

Tak, perspektywa dziecka powinna być najważniejsza w rodzicielstwie, nie ma tu nic dziwnego.


nom. a zaprzeczyłem temu gdzieś?

Krytykuję robienie krzywdy dzieciom przez nieodpowiedzialnych rodziców.


i dalej nie wiem gdzie ta krzywda xD biją kogoś? gwałcą? znęcają się psychicznie? wyzywają? obrażają? podcinają