Wpis z mikrobloga

Tłumoki co próbuja jechac po Olgierdzie to :

  • tlumoki po podstawowce 9.4% (5)
  • z nieukonczona podstawowką 15.1% (8)
  • w trakcie "kształcenia" w szkole specjalnej 41.5% (22)
  • pacjenci Choroszczy 34.0% (18)

Oddanych głosów: 53

  • 23
@NPCno123123: Dalsza konwersacja z Toba nie ma najmniejszego sensu. Człowiek nigdy nie widzi kiedy potrzebuje pomocy dopóki ktoś mu nie podpowie!! Podpowiadam, apeluje idz do lekarza. A moze Ty jestes gluchy i slepy i nie widzisz co ten psychopata z gor odpier....la. Bez odbioru
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patotorogacz: Gówno robi. Jak mu się zaczyna grunt pod nogami walić to nagra film o Rudym, żeby sobie opinię u już i tak przekonanych podreperowac, stawiając przy tym Centaura w roli ofiary w oczach osób, które nie siedzą w uniwersum, bo troglodyta nie potrafi trzymać nerwów na wodzy i musi zaczynać film słowami "#!$%@? górska #!$%@?". Ostatnio zaczął też ponoć jechać po rodzinie bielszczaka, co, uwierz, działa tylko na jego korzyść
@Zwanek: Nie masz pewnosci, co ma Olo na psychola z gor i nie wiesz tez jakie kroki poczynil. Wiedzy tez nie masz co jeszcze zobaczyl u szczudlaka w telefonie. Chyba nie chcesz mi "powiedziec" ze ulany fetyszysta cpuna majtek nie wykorzystuje dwoch ułomów. Pewnie kiedys wszystko wyjdzie na jaw, bo jakies media zainteresuja sie tym bardziej ( mam taka nadzieje)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patotorogacz: Olo to jest bardzo prosty móżdżek, który nie potrafi trzymać jęzora za zębami. Jak coś ma, nawet niepotwierdzonego, to od razu się z tego wysprzęgla. Jak mówi że "coś robi, ale nie może powiedzieć co" to znaczy że gówno robi i po prostu chce zyskać w oczach co mniej rozgarniętych widzów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patotorogacz: Ja się po prostu nie będę po raz kolejny rozpisywał nt. tego, jak lateks iławski robi z Rudego męczennika i "ofiarę hejtu", oraz że w rzeczywistości trzyma tylko Menela przy życiu. Z czasem i tak przejrzysz na oczy, jak inne mirki przed tobą ()
@patotorogacz: Ukrócił w czym? Bo jak menel nagrywał tak nagrywa. Jak robił lajty tak dalej robi. Co to zmieniło? Że do pracy poszedł? Nie przez Olgierda tylko przez kanał który mu spadł z rowerka. I to spadł z rowerka nie przez Olgierda. Dodając to co napisał @Zwanek to Olgierd miał np w ręku komputer majora na którym były zainstalowane programy szpiegujące. Zamiast zabrać to na policję że rudy poinstalował jakieś lewe
@Kartofle_miesne: Ukrocil tego bydlaka zarobki i pokazal jego klamstwa, bo duzo ludzi wierzylo w te bzdury co mowil moczopijca i bardzo sie ucieszylem jak powstal kanal Olgierdano i obnarzyl prawde o tym scierwie. Tak scierwie !!! Tak jak juz wczesniej pisalem nie wiesz co Olo zrobil i ma zamiar zrobic i ja tez nie wiem, ale moim zdaniem zrobij juz bardzo duzo za co Mu chwala.
@patotorogacz: Menel sam sobie przecież donejty wysyła. Legitności tych donejtów przecież nie sprawdzisz. A najwięksi wspierający Jareczka jak Skarp itd odeszli grubo przed Olgierdem bo mieli sami już dość menela. I już ile Olgierdano nagrywa o tym menelu? Menel się zmienił? Jak gadał głupoty tak dalej gada, jak robił krzywe akcje tak dalej robi. Mówisz że ja nie wiem co Olo zrobił. Ty wiesz? Masz jakąś tajemną wiedzę o tym co
@Kartofle_miesne: Nie moim problem jest to, ze nie wiesz jak dzialaja jak urzedy. Wiesz, ze sprawy skarbowe moga trwac nawet lata ? Nostradamusem nie jestem, ale Ty tez nie jestes Kolumbem i Ameryki nie odkryles, ze menel sam donejty wysyla. Skarpy i Ci inni odeszli po tym jak Olo pokazal kim jest te scierwo. Dzwonili do Ola na livie i mowili nie raz, nie dwa. Eko-lajno to "czlowiek" ktory na pewno
@patotorogacz: To jak on menelowi zarobki ukrócił skoro sam napisałeś że albo on sam albo Iwonka mu wysyła te donejty? Prócz Gustaf Gustaf i Kowalskich, kiszonego banana które są fejkami to tam głównie są donejty po 3 złote od widzów Olgierda z pytaniami jak to jest pić własny mocz DWA razy, czy znęcał się nad matką albo czy w końcu odetnie się od Szkolnej. Wystarczy wejść na lajta menela i zobaczyć
@patotorogacz: Przyznał się że policja mu kipisz w domu robiła. Przyzna się że musi do sądu iść przez Olgierda. Wszystko żeby u innych sympatię wzbudzić i wyjść na ofiarę. Żalił się że przez ten hajt ma problemy psychiczne i wpadł w depresję. I każdy wie że to po Jareczku tak naprawdę spływa jak po kaczce ale będzie robił wszystko żeby wyjść na tego słabego, niszczonego człowieka który nagrywa jakże zacne filmy
@Kartofle_miesne: Menel to menel, to prawda !!! Najgorsze jest to, ze on sie nigdy nie zmieni i bedzie klamal i mowil to co widzowie chca uslyszec. Na szczescie, nie wszyscy widzowie sa tak naiwni. To knyra jak chodzil nagrywac, to my ochlapy dawal i udawal wielkiego pomagacza. Tak szczerze, to wedlug mnie na Szkolnej nie bylo bardzie zaklamanego, pazernego tlumoka ( chociaz on mysli, ze jest inteligentny)