Wpis z mikrobloga

Czy da się wykupić gdzieś assistance, które będzie działać na każdy samochód którym jadę (lub chociaż na wszystkie których właścicielem jestem ja lub członek najbliższej rodziny)?

Dokupienie do każdego samochodu z osobna holowania z porządnym limitem km wychodzi już dość drogo. Kiedyś miałem assistance do karty kredytowej w swoim banku, ale zrezygnowali z tego.

Drugie pytanie, wtedy mieli max wiek auta 10lat. Czy ktokolwiek to sprawdza, czy tylko konsultant pytając mnie o datę 1 rejestracji, a laweciarz będzie miał w dupie co ładuje bo już zostanie zadysponowany (jeżeli "nieumyślnie" podam konsultantowi zły rok).

#motoryzacja #ubezpieczenie #samochody #assistance t
  • 6
@kowal258 1. Nie
2. Czy każdy samochód jeździ dalej jak 150km od domu?
3. Bankowe ubezpieczenia to śmieci.
4. Laweciarz też sprawdza. Może się raz udać, że nie sprawdzi, a drugim razem zostawi Cię w polu lub płać z własnej kieszeni za holowanie.
@moserusik: Sprawdziłem, niestety jest to max 75km DO WARSZTATU, czyli jak za 2km będzie jakiś warsztat to mi tam zawiozą.
Jedyny sensowny to ten 1000km, kosztuje 215zł, i nie widziałem zeby był przypisany do danego auta.
@kowal258: Masz do dyspozycji 75km - sam wybierasz gdzie jedziesz : dom / warsztat / parking.
Jak będzie trochę dalej - dogadujesz się ws. kasy za te km bezpośrednio z kierowcą.
Korzystałem i tak to właśnie działa.
1000km - tylko dla konkretnego auta, jak kupowałem to musiałem podać markę i blachy - opis na www jest okrojony ;)