Wpis z mikrobloga

  • 0
@francuskie Renault Clio. Jedno z dwóch współczesnych aut którymi mógł bym jeździć. I to nie ironicznie bardzo mi się podoba i jeździłem. Jedna bolączką to ta cena. Jak zrobiłem konfigurację pod siebie i wyszło mi ponad 80 000 za samochód z silnikiem 1.3 to złapałem się da głowę. Jak by było w okolicach 20 000 to bym brał i się nie zastanawiał.
  • Odpowiedz
  • 1
@francuskie nie tylko w Clio bo dziś każde auto jest jedną wielką patologią cenową i jak tak człowiek patrzy że ma wydać 100 000 na jakie kolwiek auto i za kilka lat znów dołożyć to lepiej kupić używane powymieniac wszystko i tak wyjdzie taniej niż za nowe przepłacać
  • Odpowiedz
@Lardor: tak mówią osoby, które nigdy nowego nie kupiły. Sam kupiłem używkę 10 letnią i po 4 latach jest warte tyle samo xD.
Poszukuję nowego ale nic sensownego w segmencie b jjuz nie ma.
  • Odpowiedz
  • 0
@Pupeteu ojciec kupił i mam porównanie z pierwszej ręki. Teraz sam posiadam dwa auta jedno z 2005 i drugie z 1990 jakoś z ani jednym nie mam problemu by jechać w daleką trasę. Wystarczy o auto dbać i przestrzegać to co instrukcja pisze. Jak piszą za tyle i tyle zmień olej płyn chłodniczy i jak tego przestrzegasz to nie ma się zbytnio co w aucie psuć.
  • Odpowiedz