Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie p------i, że jakieś ośmiorniczki i przeklinali na spotkaniach w knajpach Hurrr dusss w---------ć z PO.
A PIS? To jest ich typowy tydzień w Polsce i tak od kilku lat.
Afefa za aferą, szambo za szambem, 45 nowych podatków, kryzys za kryzysem i nic .... i stabilne 35-40%.
Ja pier do lę.
W Polsce dac torochę socialu i 13-tkę (za własną kasę emerytów, kosztem niższej podwyżki)
i jestes Bogiem :(

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #inflacja #nowylad #afera #polityka
27er - Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie p------i, że ...

źródło: comment_16388539093pv0yEje13NZ3OSE0lYskO.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@27er: Buhahahahaha. Afery xD Tobie serio się wydaje że
- serwis dla mądrych inaczej to odzwierciedlenie społeczeństwa
- to są afery
- spamowanie tym gównem wpływa na wybory xD
  • Odpowiedz
sądzę, że grubo ponad 00% elektoratu nie śledzi na bieżąco wydarzeń w kraju. Są zamknięci w bańce informacyjnej TVP, albo grupek na FB wzajemnej adoracji. Jak oni mają spojrzeć na fakty?


@wiecznylowcaumyslow: Typ z bańki informacyjnej twierdzi że spam g---o informacjami z wykopu to jest wyjście z bańki informacyjnej buhahahhahahahahah
  • Odpowiedz
Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie p------i, że jakieś ośmiorniczki i przeklinali na spotkaniach w knajpach Hurrr dusss w---------ć z PO.


No tak, bo to były jedyne przewinienia PO. Czego nie rozumiesz? Za ośmiorniczki ludzie ich chcieli wywozić na taczkach!!11

A PIS? To jest ich typowy tydzień w Polsce i tak od kilku lat.

Afefa za aferą, szambo za szambem, 45 nowych podatków, kryzys za kryzysem i nic .... i stabilne 35-40%.
  • Odpowiedz