Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie p------i, że jakieś ośmiorniczki i przeklinali na spotkaniach w knajpach Hurrr dusss w---------ć z PO.
A PIS? To jest ich typowy tydzień w Polsce i tak od kilku lat.
Afefa za aferą, szambo za szambem, 45 nowych podatków, kryzys za kryzysem i nic .... i stabilne 35-40%.
Ja pier do lę.
W Polsce dac torochę socialu i 13-tkę (za własną kasę emerytów, kosztem niższej podwyżki)
i jestes Bogiem :(

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #inflacja #nowylad #afera #polityka
27er - Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie p------i, że ...

źródło: comment_16388539093pv0yEje13NZ3OSE0lYskO.jpg

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiecznylowcaumyslow:

Twoje zdolności logiczne nie pozwalają ci nawet zrozumieć, że sam sobie przeczysz. Z jednej strony wszystkich, którzy mają inne poglądy od twoich uważasz za niewartych dyskusji, z drugiej piszesz coś o lizaniu się po siusiaczkach.

Z moich bogatych, życiowych doświadczeń wynika, iż najbardziej ośmiogwiazdowy beton to ten, który uważa, iż popieranie "światłych i światowych" daje im jakiś awans społeczny, poczucie wyższości. Najczęściej wynika to właśnie z braku innych, obiektywnych
  • Odpowiedz
akiej partii niby? W zyciu nie agitowalem za jakakolwiek partia. I takie zarzuty od pisowskiej szczekaczki sa co najmniej żałosne


@wiecznylowcaumyslow: Żałosne xD. Kto inny by pojawiał się w każdym temacie politycznym i wyzywał każdego z innymi poglądami. Albo młodzieżówka partyjna albo deficyt intelektualny.
  • Odpowiedz
Afefa za aferą, szambo za szambem, 45 nowych podatków, kryzys za kryzysem i nic .... i stabilne 35-40%.


@27er: A wystarczy że w jednym miejscu na granicy nikt nie przechodził i już im wykop żyć lizał tygodniami XD
Podobnie będzie z szczepieniami. Nadmierne zgody, obsuwy w diagnostyce itd.? To wszystko wina lekarzy chujów, a dobry pan PiS nie wprowadza wymogu szczepień xD
  • Odpowiedz
@wiecznylowcaumyslow:

wy nie zaslugujecie na kulture, ani dyskusje.


Acha. A cóżem ja tobie takiego uczynił? Czym cię tak dotkliwie poraniłem? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czy tak po prostu sobie z klucza politycznego dobierasz kto zasługuje na kulturę, a kto nie?

A z resztą, za chwilę i tak się staniesz platynowy.
  • Odpowiedz