Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie #!$%@?, że jakieś ośmiorniczki i przeklinali na spotkaniach w knajpach Hurrr dusss #!$%@?ć z PO.
A PIS? To jest ich typowy tydzień w Polsce i tak od kilku lat.
Afefa za aferą, szambo za szambem, 45 nowych podatków, kryzys za kryzysem i nic .... i stabilne 35-40%.
Ja pier do lę.
W Polsce dac torochę socialu i 13-tkę (za własną kasę emerytów, kosztem niższej podwyżki)
i jestes Bogiem :(

#polska #bekazpisu #bekazpodludzi #inflacja #nowylad #afera #polityka
27er - Rozwala mnie to, jaki PIS jest niezatapialny. O PO cały czas sie #!$%@?, że ja...

źródło: comment_16388539093pv0yEje13NZ3OSE0lYskO.jpg

Pobierz
  • 79
@zarowka12:
Nie tylko, ale one były symbolem "złodziejstwa" PO i system obrzydzania PO. Jak wiesz PIS wsadził potem 136 posłów PO za złodziejstwo ..... a nie, poczekaj, nikogo, Nowaka próbują, ale za co innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I to nie ja, ale PIS używał ośmiorniczek 250 razy przed kampanią.
Ale generalnie masz rację, PIs wygrał głównie dlatego, że dał (obiecał) NIEROBOM I NIEUDACZNIKOM kasę.
Jak ktoś
@27er: dla tych 30% społeczeństwa wystarczy patriotyzm, narodowe wstawaniem z kolan i papieżyzm w szkole, cnoty niewieście, poza tymi rzeczami nic ich nie interesuje, a jak mają jak dostać % z redystrybucji dóbr imienia Jana Pawła II, to tym bardziej będą ostro chodzić na każde wybory i głosować na szyld a nie ludzi i konsekwencje długofalowe ¯_(ツ)_/¯
@27er: ja o PiSie nic nie pisałem i nawet nie próbowałem porównywać tych dwóch partii. Śmieję się tylko z ośmiorniczkowego mitu, który krąży po wykopie. Oczywiście, że ośmiorniczki nagrania odegrały swoją rolę. Tylko że notowania rządu PO-PSL spadały już dużo wcześniej z wielu powodów. Możliwe, że bez rozdawnictwa PiS też by wygrał. To jest zawsze zespół wielu czynników.
O PO cały czas sie #!$%@?, że jakieś ośmiorniczki i przeklinali na spotkaniach w knajpach Hurrr dusss #!$%@?ć z PO.


Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta, zwyczajnie fanboye pis traktują afery pis tak samo jak ty traktujesz afery PO.
@27er:
@27er: Niezatapialność PiS to efekt wielu lat pracy u podstaw. Tyle lat powtarzali swoje zaklęcia, aż stały się dla ludzi prawdą. Z pisowcem nie podyskutujesz o faktach, zarzuci Cię zaklęciami - sprawiedliwość społeczna, wstawanie z kolan, duma narodowa vs brukselski dyktat, pedagogika wstydu, ośmiorniczki itd. Dlatego dla nich co by się nie działo, to nic to nie zmienia, zaklęcia nadal działają.
O PO cały czas sie #!$%@?, że jakieś ośmiorniczki i przeklinali na spotkaniach w knajpach Hurrr dusss #!$%@?ć z PO.


@27er: Nie, to tylko dużej części debili (łącznie z kierownictwem PO) wydaje się, że PO przegrała przez przeklinanie i ośmiorniczki. I tylko te osoby #!$%@?ą o tym naokrągło - jak ty wyżej. Nikt rozsądny o tym nie mówi. I także dlatego PiS ma dobre wyniki sondażowe - bo opozycji cały czas
@27er: tak jak ktos powiedzial - plankton intelektualny, tj ich elektorat nie wie o wiekszosci syfu jaki wyrabiaja, a nawet jak wie, to sa to ludzie z nizin spolecznych, ktorym, gdy posypie sie groszem, to wszystko inne maja w czterech literach