Wpis z mikrobloga

Zmiana avatara na stary a do tego opowieści @KartaSieciowa @rexio skłoniły mnie do napisania kawałka z życia #smutnykamil (ł) tak więc #coolstory


To przydarzyło się mojemu koledze, na potrzeby historii nazwijmy go Kamił. Kamił poznał #rozowypasek z którym zaczął się umawiać, wyrwał go i zostali parą. Spotykali się prawie codziennie, dogadywali się w każdej kwestii, planowali wspólną przyszłość (lub tak się tylko Kamiłowi zdawało), remont mieszkania itp. Minęło kilka miesięcy wielkiej miłości, #rozowypasek postanowił pojechać na ferie do domu odpocząć po rzuceniu pracy (lub tak tylko powiedział Kamiłowi). Na do widzenia Kamił usłyszał "obiecaj że będziesz na mnie czekać jak wrócę", Kamił przytaknął. Pasek nie dawał znaków życia przez 2 tygodnie oraz nie wrócił na czas. Kamił z troski wyrywał sobie włosy z nosa bo na głowie już mu się skończyły. Po jakimś czasie dostał wiadomość że pasek zachorował i ma się nie martwić i wróci kiedyś tam. W końcu przyszedł sms o treści "musimy się spotkać" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kamił stęskniony poszedł na umówioną godzinę do parku i czekał ponad 2h w śnieżycy na spóźnionego paska. Pasek przyszedł tłumacząc, że malował mieszkanie i stąd spóźnienie. Kamił zrozumiał wtedy, że remont już trwa i to bez niego ale widok ukochanej nie pozwolił mu się tym zamartwiać. Po krótkim spacerze usłyszał, że muszą się rozstać. Kamił usłyszał wiele nietrzymających się kupy argumentów z dupy (nie czuję że rymuję gdy coolstoruję). M.in. że jest młodszy i kiedyś pójdzie do kogoś ładniejszego, że pasek ma swoje problemy i nie chce jego w to mieszać, itp. Na nic tłumaczenia że "chyba Cię #!$%@?ło, od tego jestem byśmy razem stawili czoło problemom i Ty mi się podobasz najbardziej". Decyzja podjęta, Kamił out i dla jego dobra pasek powiedział, że zrywa kontakt. Na drugi dzień Kamił poszedł do niej z kwiatami by wyjaśnić że chyba ją #!$%@?ło. Zobaczył trwający w najlepsze remont oraz kota, którego nigdy wcześniej tam nie było. Usłyszał kolejne, nowe argumenty z dupy i został wygnany bo paskowi się śpieszyło. Przez kolejne dni, tygodnie, miesiące Kamił się stoczył, zerwał kontakty ze wspólnymi znajomymi, pousuwał konta, zapił, zaćpał, itp. W międzyczasie popisał się też frajerstwem i duszą romantyczną więc przez kilkanaście dni czekał na swojego paska w określonym punkcie o określonej godzinie bo chciał porozmawiać. Po jakimś czasie dostał sms że "jesteś zablokowany i nic nie czytałam" ب_ب co ten Kamił to nawet ja nie... Na dzień kobiet jeszcze wysłał pocztą kwiatową bukiet za 2 stówki i dostał odpowiedź "thx". Mówię wam mirki, to mój najlepszy kolega ale teraz śmiechłem z niego jaki był kiedyś. Ale historia na tym się nie kończy ( ͡ ͜ʖ ͡) Kamił po powrocie na nogi odnowił kontakty i poprzywracał konta. Dowiedział się że jego pasek jest zaręczony (minęły jakieś 3 miesiące od zerwania). Że mieszkają razem, że mają kota, a jej wybranek to "były" bliski przyjaciel do którego nieraz jeździła. Kamił zawsze śmieszkował że jest o niego zazdrosny, ale był wyśmiewany. W tej chwili Kamił jest zupełnie innym człowiekiem i zrobił to co usłyszał wtedy w parku - zajął się swoimi sprawami.

Historii o Kamiłu i jego smutnych przygodach jest więcej więc obserwujcie tag #smutnykamil, wkrótce opowieści o tym jaki Kamił był zły i krzywdził ludzi, trochę historii z #friendzone i #tfwnogf oraz jak to wymyśliła @pepoon - #tfwnogfagf
  • 52
@cielo: @kamdz: jeśli od początku traktujesz to tylok jako rozrywkę to może i tak, w innym wypadku laska dostaje ode mnie -50 nawet jak się dowiem, że jest dzień starsza, takie zboczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Migfirefox: gdy kobieta młodsza to jest normalne.