Wpis z mikrobloga

Które z tych aut byście wybrali?

Peugeot 508 - 2016 rok. RXH albo wyposażenie zlbliżone do niego.
Ford Mondeo - 2017 rok. Wersja Titanum albo wyposażenie zlbliżone do niego.
Skoda Octavia 2018/2019 rok. Gorsze wyposażenie od pozostałych, ale jakieś 50k mniej na liczniuku i praktycznie 3-4 letnie auto.

Wszystkie auta to kombiaki, które mają poniżej 150k przejechane, to doładowe 2.0 w Dieslu.
508 - Czyli 7-6 letnie auto, które mi sie najbardziej podoba, jest ich mało i zastanawiam się czy uda się znaleźć dobry egzemplarz oraz jestem lekko zaniepokojony jak będzie wyglądał później serwis.
Mondeo - Czyli jakies 4-5 letnie auto z wyposażeniem podobnym do 508, ale moim zdaniem brzydsze. Jest ich bardzo dużo na portalach, wydają się w bardzo dobrym stanie i jest w czym przebierać. Nie do końca przemawia do mnie Powershift.
Octavia - Czyli nowsze auto, ale gorszej jakości.

Uprzejmie proszę o pomoc z wyborem auta. Po kilku komisach, ogłoszeniach które były nieaktualne, albo gratach opisanych jako nówka udało mi się znaleźć auta, które uważam za warte uwagi.

#motoryzacja #samochody #peugeot #508 #skoda #octavia #ford #mondeo
Gorrann - Które z tych aut byście wybrali?

Peugeot 508 - 2016 rok. RXH albo wyposa...

źródło: comment_1638728929EFnCpcHQAMHtaKN8yFP47X.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
A w 508 nie występują czasem poważne problemy z ukladem adblue? Sam bralem pod uwagę zakup 508 w dieslu, ale natrafiłem na artykuły o wadliwych zbiornikach/pompach adblue, co jest kosztowne jeżeli chodzi o ich wymianę.
  • Odpowiedz
@mechaos: 508 ale nie w wersji RXH. Trafiłem na końcówkę produkcji z fajnym wyposażeniem (jedyne czego mi brak to elektrycznie sterowanego fotela i to jest plan by go dokupić).
Dziękuję za pamięć

Edit. Polecam też Mondeo z tego co czytałem lub szukałem. Tam jest powiedziane że części mechaniczne jak sprzęgło (podwójne i do tego elektryczne) czy skrzynia są droższe, ale części typu lusterko czy zderzak w Peugeot kosztują tyle co zboże.
  • Odpowiedz